René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1615
» komentářů: 9423 / 13213
Komentáře uživatele :
12.03.2012 - 22:07
malá velká báseň
12.03.2012 - 22:05
Hezký čistý rýmy
12.03.2012 - 22:03
Pobavila mě
12.03.2012 - 19:38
Zatím určitě tvoje nejlepší. ST
12.03.2012 - 19:37
Líbí
12.03.2012 - 18:24
Vítej na stránkách pohody a ať ti to píše!
12.03.2012 - 12:07
vystihující, má to v sobě postřeh

Jen mě technicky napadlo, jestli by se nedalo zrušit slovo "svými"
09.03.2012 - 17:20
koukám, že máš zalíbení ve dlaních
to nemyslím jako kritiku
09.03.2012 - 17:19
První tři sloky jsou nádherně romantické,
poslední sloka mi posouvá báseň malounko jinam, jakoby romantiku umenšuje, ale proč ne?
09.03.2012 - 17:06
churry: myslíš, jestli je pravda, že jseme láskou nasyceni nebo, že mám stříbrnou svatbu?
09.03.2012 - 16:59
Liška76: Tak zaber :-)
09.03.2012 - 13:44
oči Tě
zpívají
v slzách
potají
09.03.2012 - 08:12
naturální krása
09.03.2012 - 08:08
Má to "fofr" jak housenková dráha
09.03.2012 - 08:06
Děje se něco?
09.03.2012 - 08:04
Lehounká jak kvítí na lukách
08.03.2012 - 16:02
ST, výborná, krásně ponurá a bolestivá!

když jsem přemýšlel o verši - ach jak bolí být naplněna prázdnotou - a při jeho čtení jsem se zaškobrtnul (neumím moc plynule číst), napadla mě varianta s kratšími verši, pro mě, částečného dislektika:

Srdce jsi mi rvala z těla
Křičím steskem samotou
Tak strašné
to jsem nevěděla
Jak bolí bytí
naplněné prázdnotou.

Nechci tím říct, že tahle varianta je lepší. Není.
Akorát je na řádcích kratší.
08.03.2012 - 15:50
Tip
08.03.2012 - 15:47
básnička mi přijde taková, jak bych to řekl, nemůžu přijít na správná slova, aha - má nejtenší kořínky až u pramene lidové poezie
08.03.2012 - 15:44
strastiplná je cesta vody se solí
1 ... 445|446|447|448|449|450|451|452|453 ... 472

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku