René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1615 |
Komentáře uživatele :
25.03.2012 - 13:16
Stmívá se,
na všechno sedá noc na housle hraje noci na pomoc ten smutný houslista ....vynikající!!! |
25.03.2012 - 13:10
... a pak to Smoljak sfilmoval a vznikla dvojka s názvem Rozpuštěný rozpuštěná, vypuštění vypuštěná.
|
25.03.2012 - 13:07
ST
Přemýšlím, jestli bych neoddělil některé uzavřenější části mezerou, aby vznikly sloky. Ale nevím. |
25.03.2012 - 12:59
trochu jako lidová poezie (to nemyslím jako špatně)
hezkej rým, kterej přijde, když už jsem ho nečekal |
25.03.2012 - 12:55
Něžná
|
24.03.2012 - 20:53
Má to tempo
|
24.03.2012 - 20:52
Dost dobrý obraty
|
24.03.2012 - 20:39
suprově zrýmovaná
|
24.03.2012 - 13:05
Slávka: a já porád, že nám ubývá cukr
|
24.03.2012 - 09:14
taky se nad tím zamýšlím, kdo asi po nich zbyl
|
24.03.2012 - 09:12
dokud libres přežije, bude žít i poezie - prvomájové heslo :-)
|
24.03.2012 - 09:11
a dál do ran solí
co prve vytvořil vycházkovou holí :-) |
24.03.2012 - 00:14
Líbí se mně
|
23.03.2012 - 22:35
připomíná mně to Píseň písní
|
21.03.2012 - 22:46
píseň nejtesknější
písň člověka kde po poslední sloce pranic nečeká |
21.03.2012 - 22:42
ttragelaf: Klidně se za mě přimliuvej,sice nepíšu o sobě, ale přímluv není nikda dost.
Rád ti to oplatím u Asociace pro likvidace |
21.03.2012 - 14:16
Kaisr v Možná přijde i kouzelník
|
21.03.2012 - 07:52
to že hned ohnuly
asi pryží není na to já znám jiné vysvětlení |
21.03.2012 - 07:45
První sloka mně připomíná modlitbu v jazycích (jedno z charizmat)
|
21.03.2012 - 07:42
pouštím já z mostů sliny
abych na večer v čtvrti Číny ... to mě pobavilo |


