Kapka

» registrace: 30.11.2011
» 85, žena, Pardubice
» děl: 484
» komentářů: 16538 / 10574
Komentáře uživatele :
16.01.2012 - 21:14
Moc krásně vyjádřeno... ST
16.01.2012 - 21:09
hezké, i když smutné
15.01.2012 - 10:33
Pěkně napsáno
15.01.2012 - 10:30
nemám to ráda - když si všichni na vše stěžují
15.01.2012 - 10:29
vůně obilí ukonejší...
15.01.2012 - 10:25
zajímavé, hezké

až do širých polí krajin.
kde mlčí bláto
a mlékem je cítit les

tam i s větrem je mi dobře
15.01.2012 - 09:28
Smutek neutopíš v lihu
se samotou v patách
každý známe jeho tíhu
ve všech svojich ztrátách
za okny se zjeví, číhá u dveří
nejlíp nebýt sama, když se sešeří
15.01.2012 - 09:08
spánek a v něm snění, nic lepšího není
ráno s vůní kávy, hlavně že jsme zdraví
15.01.2012 - 08:54
taky se mi líbí
14.01.2012 - 20:53
v strastiplné noci ať pohladí tě sen
až oranž lampy zhasne měj broskvový den
14.01.2012 - 20:19
... oba ji mají rádi, potvoru, to by mě nenapadlo :-)
14.01.2012 - 20:14
tak to bude i v 70 tinách
14.01.2012 - 20:08
Už druhá o konci, smutně, ale hezky psaná
14.01.2012 - 12:17
Skvěle napsané, zřejmě prožité... čarovné
ST
14.01.2012 - 12:13
dynamická...
14.01.2012 - 12:09
Taky jedním dechem, síla slov mě zaujala i po druhém čtení... ST
14.01.2012 - 11:52
ať se tvé neskutečné snění
v reálnou lásku brzy změní
14.01.2012 - 11:46
Stále do jahodových rán
slavík ať zpívá místo vran
14.01.2012 - 11:40
Ve vlnách tvé básně
touha s láskou splývá
číst u tebe - krásně
jako vždycky bývá... ST
13.01.2012 - 21:07
To je hezké, vzít si vílu...
ST
1 ... 812|813|814|815|816|817|818|819|820 ... 827

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku