Kapka» registrace: 30.11.2011 » 85, žena, Pardubice
» vzkaz
» děl: 484 |
Komentáře uživatele :
16.01.2012 - 21:14
Moc krásně vyjádřeno... ST
|
16.01.2012 - 21:09
hezké, i když smutné
|
15.01.2012 - 10:33
Pěkně napsáno
|
15.01.2012 - 10:30
nemám to ráda - když si všichni na vše stěžují
|
15.01.2012 - 10:29
vůně obilí ukonejší...
|
15.01.2012 - 10:25
zajímavé, hezké
až do širých polí krajin. kde mlčí bláto a mlékem je cítit les tam i s větrem je mi dobře |
15.01.2012 - 09:28
Smutek neutopíš v lihu
se samotou v patách každý známe jeho tíhu ve všech svojich ztrátách za okny se zjeví, číhá u dveří nejlíp nebýt sama, když se sešeří |
15.01.2012 - 09:08
spánek a v něm snění, nic lepšího není
ráno s vůní kávy, hlavně že jsme zdraví |
15.01.2012 - 08:54
taky se mi líbí
|
14.01.2012 - 20:53
v strastiplné noci ať pohladí tě sen
až oranž lampy zhasne měj broskvový den |
14.01.2012 - 20:19
... oba ji mají rádi, potvoru, to by mě nenapadlo :-)
|
14.01.2012 - 20:14
tak to bude i v 70 tinách
|
14.01.2012 - 20:08
Už druhá o konci, smutně, ale hezky psaná
|
14.01.2012 - 12:17
Skvěle napsané, zřejmě prožité... čarovné
ST |
14.01.2012 - 12:13
dynamická...
|
14.01.2012 - 12:09
Taky jedním dechem, síla slov mě zaujala i po druhém čtení... ST
|
14.01.2012 - 11:52
ať se tvé neskutečné snění
v reálnou lásku brzy změní |
14.01.2012 - 11:46
Stále do jahodových rán
slavík ať zpívá místo vran |
14.01.2012 - 11:40
Ve vlnách tvé básně
touha s láskou splývá číst u tebe - krásně jako vždycky bývá... ST |
13.01.2012 - 21:07
To je hezké, vzít si vílu...
ST |


