Kapka

» registrace: 30.11.2011
» 85, žena, Pardubice
» děl: 484
» komentářů: 16538 / 10574
Komentáře uživatele :
18.01.2012 - 22:10
Není nutno
být tak smutno
... déšť přijít musí
oživit voda zkusí
18.01.2012 - 19:51
To je krásné!
ST
18.01.2012 - 19:50
Z vlastního vězení vyder se ven
štěstí a láska jsou touhy smělý
bojovat musíme za každý sen
propusť své myšlenky z temné cely
18.01.2012 - 15:17
Očima ji zmámil zcela
měli se moc rádi
ještě dneska by ho chtěla
teď ji jiný hladí...

Tobě ST
18.01.2012 - 15:10
Nechce kráčet pomalu
obzoru se ukloní
prima jízda ve cvalu
i v životě buď na koni

Koním a lišce ST
18.01.2012 - 11:44
RadoST číST
17.01.2012 - 23:03
:-) pobavila
17.01.2012 - 22:42
Aktuální téma, krásně napsané... ST
17.01.2012 - 22:38
Velký ST!
17.01.2012 - 22:35
V duchu ten obrázek vidím, roztomilý
básnička k úsměvu naladila
17.01.2012 - 21:55
Taky se mi líbí, víc než doST
17.01.2012 - 21:50
To se někdy podaří,
to je prostě príma,
nechat plno starostí,
někde za horama.
To je moc příjemné, celé...
17.01.2012 - 16:27
ať to byl čáp nebo vrána
velká radost byla dána
17.01.2012 - 16:18
Kdyby se v černou rozvila, tíseň by ve mně vzbudila,
ale v básni je krásná
17.01.2012 - 16:07
Krásná pohádka mládí, napořád hřeje
ST
17.01.2012 - 11:09
Čerti ať jdou do háje
tvoje srdce do ráje (až za dlouho!)
Přeju klidný tep a ať tě baví svět
ST
17.01.2012 - 10:53
Lahodná, nějak doST mě potěšila
17.01.2012 - 10:07
Ach milý hochu, usměj se trochu, fotky a vzpomínky, těšivé plamínky v srdci.
ST
16.01.2012 - 22:08
Povedené, trefné... ST
16.01.2012 - 21:28
Ze střechy vidíš dál a dál
co život dal ti, i co vzal...
Hezké vzpomínání
ST
1 ... 811|812|813|814|815|816|817|818|819 ... 827

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku