Kapka» registrace: 30.11.2011 » 85, žena, Pardubice
» vzkaz
» děl: 484 |
Komentáře uživatele :
11.01.2012 - 20:20
Vybral si to sám
|
11.01.2012 - 20:17
zajímavé
|
11.01.2012 - 14:48
Moc krásně jsi to napsal... ST
|
11.01.2012 - 08:43
Krásné vzpomínání... ST
|
09.01.2012 - 22:06
:-)
|
09.01.2012 - 22:03
Dík za takové "divné"
ST |
09.01.2012 - 16:29
Záviděla jsi hezky
|
09.01.2012 - 12:32
Stromy, moje láska
|
09.01.2012 - 12:08
roztomilé
|
09.01.2012 - 12:06
Příjemné, hezké verše...
|
09.01.2012 - 10:17
Dítě je nejkrásnější zázrak
ST |
08.01.2012 - 22:33
... škoda lásky
|
08.01.2012 - 22:31
Super!
|
08.01.2012 - 19:17
***
|
08.01.2012 - 17:16
Vždycky mě baví tvých básní slova
čtu si je jednou, pak zase znova... ST |
08.01.2012 - 17:07
ST
|
08.01.2012 - 17:05
Láska je štěstí i bolest, nejkrásnější cit v mnoha podobách...
|
08.01.2012 - 13:25
Ano... ST
|
08.01.2012 - 13:22
Ví jak na to :-)
|
08.01.2012 - 10:26
To je hezké, líbí se mi tvé nápady... ST
|


