Kapka» registrace: 30.11.2011 » 85, žena, Pardubice
» vzkaz
» děl: 484 |
Komentáře uživatele :
13.03.2012 - 20:27
Snění v prožitky se mění...
|
13.03.2012 - 16:22
Chápu...
|
13.03.2012 - 16:15
Líbí se mi moc... ST
|
13.03.2012 - 16:12
Je to docela smutné, ale moc se mi líbí... ST
|
13.03.2012 - 16:05
To je krásné... ST
|
13.03.2012 - 16:02
Moc pěkné... ST
|
13.03.2012 - 16:00
Hezky maluješ láskyplnými slovy...
|
13.03.2012 - 15:57
Tak to je smutné, udělat si na sebe čas je nutné,
zvládneš to i s rodinou, záleží to jen na tobě. V důchodu to půjde, k čemu však ti to bude... Posílám úsměv a za básničku ST |
13.03.2012 - 15:38
NepřeSTávej.
|
13.03.2012 - 13:41
:-))) ST
|
13.03.2012 - 13:39
Krásná, zavoněla... ST
|
13.03.2012 - 13:36
:-) roztomilé :-)
|
13.03.2012 - 13:35
Hezoučké
|
12.03.2012 - 23:09
Královnou jsi, já to vím
nikomum to nepovím :-) ST |
12.03.2012 - 22:59
Je to moc hezké... ST
|
12.03.2012 - 22:57
Pobavila.
|
12.03.2012 - 22:55
Prima... ST
|
12.03.2012 - 22:52
Taky se mi moc líbí... ST
|
12.03.2012 - 22:47
To je krásnýýý! ST
|
12.03.2012 - 22:45
Je to krásné, výstižné. Taky vítám a přeju hodně inspirace k dalším skvostům... ST
|


