jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
20.07.2014 - 11:47
dobře to provedla....ST
|
20.07.2014 - 11:41
piš pořád, denně a denně.....všechno je z opravdového života a ty umíš všechno napsat s nadhledem i lehkou ironií.....ST*****
|
20.07.2014 - 08:58
moc hezky napsáno.....ST
|
19.07.2014 - 15:03
takových pošetilých mužů jsou mraky....ST
|
19.07.2014 - 15:01
dobrá rada nad zlato......zlepšila si mi náladu.....ST***
|
19.07.2014 - 13:39
skořicová studánka....to je krása.....ST
|
19.07.2014 - 09:24
když v karty věříš, tak ti věštím, že dnešní den ti přinese štěstí....ST.....červená sedma, červené eso a zelený filek
|
19.07.2014 - 08:13
vynikající, úchvatná báseň.........ST
|
19.07.2014 - 02:56
ta hravost veršů je nádherná.....ST
|
19.07.2014 - 01:20
Psavec: dnes už zbyly jen vzpomínky....díky za koment
|
18.07.2014 - 11:49
slova jako perličky rozsypané pod slunečnicemi....ST
|
18.07.2014 - 11:46
moc hezká.....ST
|
18.07.2014 - 11:45
pobavila mě a rozesmála.......ST
|
17.07.2014 - 11:34
naše maminky ty se napraly na valchách....to byla dřina...ST
|
16.07.2014 - 20:45
ráda jsem se potulovala Šumavou....ST
|
16.07.2014 - 20:40
krásná hra se slovy...měsíc jim vysype stříbrný prach...ST
|
16.07.2014 - 20:35
kasparoza:děkuji za komentář a úplně s tebou souhlasím
|
16.07.2014 - 20:13
čtyřnohý společník je ten správný lék na bolavou duši...ST
|
16.07.2014 - 20:09
z takových sdělení je mi hořko a mám nesmírnou lítost v srdci....ST
|
16.07.2014 - 20:04
také ráda hraju karty,,,,ale nesmí to být s rarachem...ST
|


