jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
06.07.2014 - 18:35
la loba: dětsví a mládí už se nevrátí....a Tobě díky
|
06.07.2014 - 16:43
závěr je parádní myšlenka...ST
|
06.07.2014 - 16:41
pěkně jsi volil slova....líbí se mi to....ST
|
06.07.2014 - 12:49
také ráda vzpomínám na prázdniny s vnoučaty.....ST
|
06.07.2014 - 12:44
naše zem je překrásná....ST
|
06.07.2014 - 12:42
k vyznání lásky stačí tak málo...ST
|
06.07.2014 - 12:40
krásně volená slova...zní jako hudba....ST
|
05.07.2014 - 21:41
líbí se mi....ST
|
05.07.2014 - 21:40
pěkné
|
05.07.2014 - 21:37
tak tohle je velká bolest....ST
|
05.07.2014 - 21:34
tak šťastnou cestu......ST
|
05.07.2014 - 20:39
Maryje...:teď už opravdu zbyly jen vzpomínky ....děkuji za přečtení
|
05.07.2014 - 20:37
hloubavá: bylo to nejhezčí období mého života a dík za koment
|
04.07.2014 - 18:25
pěkný příběh....ST
|
04.07.2014 - 18:19
pěkný závěr, líbí se mi...ST
|
04.07.2014 - 18:17
moc pěkné...ST
|
04.07.2014 - 18:15
pěkné....ST
|
04.07.2014 - 18:13
muselo to hodně bolet ....ST
|
03.07.2014 - 18:41
pěkný...ST
|
03.07.2014 - 03:56
líbí se mi....ST
|


