jitka.svobodova

» registrace: 23.12.2011
» žena, u Hradce Králové
» děl: 64
» komentářů: 4358 / 2017
Komentáře uživatele :
06.07.2014 - 18:35
la loba: dětsví a mládí už se nevrátí....a Tobě díky
06.07.2014 - 16:43
závěr je parádní myšlenka...ST
06.07.2014 - 16:41
pěkně jsi volil slova....líbí se mi to....ST
06.07.2014 - 12:49
také ráda vzpomínám na prázdniny s vnoučaty.....ST
06.07.2014 - 12:44
naše zem je překrásná....ST
06.07.2014 - 12:42
k vyznání lásky stačí tak málo...ST
06.07.2014 - 12:40
krásně volená slova...zní jako hudba....ST
05.07.2014 - 21:41
líbí se mi....ST
05.07.2014 - 21:40
pěkné
05.07.2014 - 21:37
tak tohle je velká bolest....ST
05.07.2014 - 21:34
tak šťastnou cestu......ST
05.07.2014 - 20:39
Maryje...:teď už opravdu zbyly jen vzpomínky ....děkuji za přečtení
05.07.2014 - 20:37
hloubavá: bylo to nejhezčí období mého života a dík za koment
04.07.2014 - 18:25
pěkný příběh....ST
04.07.2014 - 18:19
pěkný závěr, líbí se mi...ST
04.07.2014 - 18:17
moc pěkné...ST
04.07.2014 - 18:15
pěkné....ST
04.07.2014 - 18:13
muselo to hodně bolet ....ST
03.07.2014 - 18:41
pěkný...ST
03.07.2014 - 03:56
líbí se mi....ST
1 ... 162|163|164|165|166|167|168|169|170 ... 218

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku