jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
24.07.2014 - 15:56
moc pěkně jsi to popsala....ST
|
23.07.2014 - 20:25
pěkné čtení...ST
|
23.07.2014 - 19:04
líbí se mi....ST
|
23.07.2014 - 19:02
povedené básnění....ST
|
23.07.2014 - 18:03
z každého slova je cítit láska k přírodě....ST
|
23.07.2014 - 14:53
děkujeme za déšť, bylo ho zapotřebí....ST
|
23.07.2014 - 14:51
pohádkově krásné vyznání....ST
|
23.07.2014 - 05:19
je opravdu pěkně náladová....ST
|
23.07.2014 - 05:17
tvé verše mají své kouzlo.....ST
|
23.07.2014 - 05:12
děti si to v sobě nesou jako křivdu....ony se neprovinily...ST
|
22.07.2014 - 17:10
uřčitě najdeš tu pravou...ST
|
22.07.2014 - 08:55
krásné vyznání o lásce k horám....ST
|
21.07.2014 - 21:34
trubky trouby, buben bije , zítra bude představení.....ST
|
21.07.2014 - 18:19
pěkné toulky.....ST
|
21.07.2014 - 12:55
chudák ježeček......ST
|
21.07.2014 - 09:24
pěkně napsané....ST
|
20.07.2014 - 22:53
kasparoza:a já věřím, že by ti ten klobouk slušel .....dík....krásně jsi to doveršoval
|
20.07.2014 - 13:57
pěkné...ST
|
20.07.2014 - 12:32
krásná víra....ST
|
20.07.2014 - 12:27
určitě čas zahojí....ST
|


