jitka.svobodova

» registrace: 23.12.2011
» žena, u Hradce Králové
» děl: 64
» komentářů: 4358 / 2017
Komentáře uživatele :
12.07.2014 - 12:50
taková od srdce...ST
12.07.2014 - 12:47
pěkné....ST
12.07.2014 - 12:45
chudák kuře
12.07.2014 - 12:43
vtipné a pěkné...ST
12.07.2014 - 12:13
Slávka:Slávinko, já se ptám....proč vždycky slzy v očích mám, když čtu Tvá milá slova
12.07.2014 - 12:07
bojím se, že zapomene proč přišel....to hovoří za celou báseň....ST
11.07.2014 - 16:17
vždy to zabolí ...ani čas někdy nezhojí.......ST
11.07.2014 - 10:16
dovedeš vykouzlit dobrou náladu....ST
11.07.2014 - 10:13
vždy se najde nějaké řešení....ST
11.07.2014 - 09:02
ano....tak to bohužel bylo....ST
10.07.2014 - 21:14
jsem nesmírně ráda, že patřím mezi libresáky......vzpomínám s láskou na Waywarda a Bíšu a Ty jsi stejně oblíbený a vážený jako oni.....ST
10.07.2014 - 18:51
asi bych ho zavolala zpátky.....za upřímnost ST
10.07.2014 - 13:19
moc hezky jsi to napsala.....ST
09.07.2014 - 13:41
to byl tedy zážitek...ST
09.07.2014 - 13:40
ST za kachní vůni.....dostala jsem hlad
09.07.2014 - 10:02
určitě se bude líbit....je vidět, že rozumíš dětské duši...ST
08.07.2014 - 07:45
jsem konejšivá písnička....moc hezké....ST
07.07.2014 - 21:13
pěkné a sladké...ST
07.07.2014 - 14:18
J.F.Julián: od Tebe komentář mě vždy potěší...díky
07.07.2014 - 10:51
zasluhuješ si hodně lásky....to je krásné vyznání...ST
1 ... 161|162|163|164|165|166|167|168|169 ... 218

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku