jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
27.09.2014 - 16:43
moudrá slova...ST
|
27.09.2014 - 16:41
hluboce pravdivé...ST
|
26.09.2014 - 21:47
pěkně jsi to roztančila...ST
|
26.09.2014 - 20:39
pelyněk jako léčivka, výborná věc....ST
|
26.09.2014 - 20:36
mám ráda jablka v každé podobě....ST
|
26.09.2014 - 15:47
smutné básnění....ST
|
25.09.2014 - 21:00
technika jde kupředu, ale někdy marně žhavíš drát....ST
|
24.09.2014 - 09:30
St***
|
23.09.2014 - 13:24
to je hezké....upiš se čertu...ST
|
23.09.2014 - 13:22
kasparoza: díky za přečtení a přeju ti hezký den
|
23.09.2014 - 11:59
rozumím ti....ST
|
23.09.2014 - 11:57
kasparoza: díky za komentář a prosím tě přečti si i pokračování
|
23.09.2014 - 10:56
venkov má své kouzlo....ST
|
23.09.2014 - 10:51
pokud můžeme na něco hezkého vzpomínat, tak je náš život bohatší...dík za koment
|
22.09.2014 - 12:12
s příchuti bolesti....ST
|
21.09.2014 - 23:35
je pěkná...ST
|
21.09.2014 - 22:57
pěkně jsi to napsala....ST
|
21.09.2014 - 12:38
četla jsem několikrát...ST
|
20.09.2014 - 23:45
hezké veršování...ST
|
20.09.2014 - 06:28
lehounká, úsměvná....ST
|


