jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
10.02.2015 - 21:38
pěkné jako vždy....ST
|
10.02.2015 - 17:26
líbí se mi tvůj humor....ST
|
10.02.2015 - 17:24
hezky napsané...hodně zdraví a štěstí.....ST
|
10.02.2015 - 17:22
pěkně se čte a je i k zamyšlení....ST
|
10.02.2015 - 17:20
ST***moc pěkné
|
10.02.2015 - 00:06
líbezné vyznání...ST
|
10.02.2015 - 00:05
tvé verše jsou stále lepší....ST
|
10.02.2015 - 00:03
velice pěkné....ST
|
08.02.2015 - 18:21
ST***
|
08.02.2015 - 17:36
je to vtipné, líbí se mi to ST
|
08.02.2015 - 17:31
ST***
|
08.02.2015 - 06:40
ST
|
08.02.2015 - 06:39
ST
|
07.02.2015 - 11:13
nerozumím poslednímu verši, vždyť je ti teprve 20 let....samozřejmě se mi líbí a proto ST
|
07.02.2015 - 06:24
domov je naše útěcha....krásné.....ST
|
06.02.2015 - 14:56
ST***
|
06.02.2015 - 12:29
asi bych to podruhé nezkoušela.....ST
|
05.02.2015 - 19:08
ST**
|
05.02.2015 - 01:05
seber všechnu sílu začni se radovat ze života
|
04.02.2015 - 19:48
moc pěkné...ST
|


