jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
02.03.2015 - 16:28
E.T.Jane: máš pravdu a děkuji za komentář
|
28.02.2015 - 17:11
hezky se to čte a sní o časech minulých ST
|
28.02.2015 - 17:08
řeka:děkuji ti za komentář....tak dlouho jsi na libresu a tak málo tě znám
|
27.02.2015 - 13:00
ST***
|
25.02.2015 - 18:07
pěkné...ST
|
24.02.2015 - 19:16
abychom bořili zeď......ST
|
24.02.2015 - 19:12
napsala jsi to moc hezky....ST
|
24.02.2015 - 13:17
život se s námi zkrátka nemazlí.....musíme bojovat....ST
|
23.02.2015 - 20:42
vůně heřmánku je kouzelná....ST
|
23.02.2015 - 17:02
je krásné, když dva mohou být spolu....St***
|
23.02.2015 - 16:26
potěšila, pohladila..ST
|
23.02.2015 - 15:17
ST*** tvé verše to je úder ticha....ještě dlouho slyším ozvěnu
|
23.02.2015 - 15:13
moc se mi líbí...ST
|
23.02.2015 - 15:05
zdá se mi, že nás nějak ubývá.....ST
|
23.02.2015 - 11:19
ST***
|
23.02.2015 - 09:13
ST***
|
23.02.2015 - 09:12
ST***
|
22.02.2015 - 14:02
pěkné verše, líbezné....ST
|
21.02.2015 - 21:26
pěkné veršování...ST
|
21.02.2015 - 18:25
máš vytříbený vkus při volbě slov.....ST
|


