jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
21.02.2015 - 12:35
ST***
|
20.02.2015 - 19:01
líbí se mi...ST,,,,a vítej mezi nás
|
20.02.2015 - 17:32
moc pěkné...ST
|
20.02.2015 - 14:35
kasparoza: děkuji za milý komentář
|
19.02.2015 - 14:58
kouzelně jarní...ST
|
17.02.2015 - 14:09
vroucně a s úctou psané.....ST
|
16.02.2015 - 13:00
ST**
|
16.02.2015 - 11:45
opravdu pěkná....ST
|
14.02.2015 - 16:47
je krásné čekat na příchod drahé bytosti.....ST
|
14.02.2015 - 16:45
mám ráda řeku i její tajemství....ST
|
14.02.2015 - 12:44
pěkné...ST
|
13.02.2015 - 23:58
velice pěkné ....ST***
|
13.02.2015 - 19:47
ST***
|
13.02.2015 - 01:36
ST***
|
12.02.2015 - 19:53
moc pěkné....ST
|
12.02.2015 - 19:51
takové básně se mi líbí....ST
|
11.02.2015 - 21:13
moc pěkné ...přímo kouzelné....ST
|
11.02.2015 - 20:23
ST***
|
11.02.2015 - 10:45
líbí se mi...ST
|
10.02.2015 - 23:57
ST***
|


