jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
21.02.2016 - 16:34
kouzelné snění.....ST
|
21.02.2016 - 16:26
Díě by mělo být obklopeno především láskou. Někdy rodiče chtějí od dětí naplnění snů, kterých sami nedosáhli. ST
|
21.02.2016 - 16:20
Rozesmutní mě, když vidím týraná zvířata. To tedy nemohu vydýchat. Tobě ST
|
21.02.2016 - 16:15
pověz to mamince, potěší ji,že má tvojí důvěru.....ST
|
21.02.2016 - 16:00
někdy opravdu to objetí chybí, chybí jistota, že nás má někdo rád.......ST
|
21.02.2016 - 15:55
slova psaná srdcem......ST
|
21.02.2016 - 11:11
víra ta opravdu málo zahřeje a tobě ST
|
21.02.2016 - 11:08
určitě přání, které potěší......ST
|
21.02.2016 - 10:47
Kajuta: potěšila mě tvá návštěva.....díky
|
21.02.2016 - 10:45
Kajuta: komentář mě potěšil......díky
|
21.02.2016 - 10:43
Kajuta: byla to květina opravdu překrásná.....díky za koment
|
21.02.2016 - 03:32
Emma Wallace: děkuji
|
20.02.2016 - 12:32
Romantické, kouzelné a nadějné, že už jaro brzy přijde....ST
|
20.02.2016 - 12:25
Každý je stár jak se cítí, jak svůj život umí žíti....ST
|
20.02.2016 - 12:19
Je kouzelná a proto stále někdo nám ji chce vzít a pokořit nás ....ST
|
20.02.2016 - 12:11
pravdivě a zajímavě jsi zveršovala seznamování....ST
|
20.02.2016 - 11:46
Kolem křížů a kapliček procházím s pokorou v srdci. Vyzařují zvláštní energií, sdělují události většinou bolestné......ST
|
19.02.2016 - 21:33
takové verše se mi líbí....ST
|
19.02.2016 - 17:46
ta se ti náramně povedla.....ST
|
17.02.2016 - 09:25
líbí se mi tvé verše....ST
|


