jitka.svobodova

» registrace: 23.12.2011
» žena, u Hradce Králové
» děl: 64
» komentářů: 4358 / 2017
Komentáře uživatele :
26.03.2016 - 19:36
napsáno hrotem srdce.....ST
26.03.2016 - 12:13
Rivendell: právě proto, že to byla laskavá a opravdová přítelkyně, proto nikdy nezapomenu. Díky za komentář
26.03.2016 - 09:55
Chybí mi také. Už není komu poděkovat........ST
26.03.2016 - 09:51
Pravdivě a bolestně ukončený závěr básně......ST
26.03.2016 - 09:46
Věřím, že Tě práce s takovým kolegou netěšila....ST
10.03.2016 - 11:23
líbí se mi.... ST
04.03.2016 - 10:58
Slzy mi kanou, tak krásně napsanou báseň jsem dlouho nečetla....ST
04.03.2016 - 10:51
pěkná báseň....ST
28.02.2016 - 19:57
pěkně napsané... to přitulení, to je zapotřebí.....ST
28.02.2016 - 19:51
hezky poskládané slova o lásce......ST
28.02.2016 - 19:47
říká se, že i srdce bije jako zvon......ST
28.02.2016 - 19:44
Venuše: bez kvěin nedovedu žít,hovoří svou krásou.....díku, že jsi čela
28.02.2016 - 19:41
Venuše: naše maminky to neměly lehké......díky
28.02.2016 - 15:18
z tvých veršů hovoří tvá touha a očekávaná láska ST
28.02.2016 - 15:14
velice pěkně zpracované a zavinuté verše......ST
28.02.2016 - 15:08
mutil:Tenhle stařeček měl navíc bolavé nohy, asi byl invalida, proto mě jeho příběh tak dojímal....díky, že jsi četl
28.02.2016 - 14:54
mutil: Máš úplnou pravdu Nezapoměla jsem, ale ta druhá s ním nebyla šťastna, byl prostě suknikář.....Díky za koment.
28.02.2016 - 14:29
ST
27.02.2016 - 09:00
Přihodilo se mi to samé.Jen se divím, že si to mohou dovolit a nikdo je nepotrestá. Na Šmejdy už došlo. Jsi o zkušenost bohatší a podruhé už nenaletíš. ST
21.02.2016 - 17:40
představa je to líbezná.....ST
1 ... 113|114|115|116|117|118|119|120|121 ... 218

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku