jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
26.03.2016 - 19:36
napsáno hrotem srdce.....ST
|
26.03.2016 - 12:13
Rivendell: právě proto, že to byla laskavá a opravdová přítelkyně, proto nikdy nezapomenu. Díky za komentář
|
26.03.2016 - 09:55
Chybí mi také. Už není komu poděkovat........ST
|
26.03.2016 - 09:51
Pravdivě a bolestně ukončený závěr básně......ST
|
26.03.2016 - 09:46
Věřím, že Tě práce s takovým kolegou netěšila....ST
|
10.03.2016 - 11:23
líbí se mi.... ST
|
04.03.2016 - 10:58
Slzy mi kanou, tak krásně napsanou báseň jsem dlouho nečetla....ST
|
04.03.2016 - 10:51
pěkná báseň....ST
|
28.02.2016 - 19:57
pěkně napsané... to přitulení, to je zapotřebí.....ST
|
28.02.2016 - 19:51
hezky poskládané slova o lásce......ST
|
28.02.2016 - 19:47
říká se, že i srdce bije jako zvon......ST
|
28.02.2016 - 19:44
Venuše: bez kvěin nedovedu žít,hovoří svou krásou.....díku, že jsi čela
|
28.02.2016 - 19:41
Venuše: naše maminky to neměly lehké......díky
|
28.02.2016 - 15:18
z tvých veršů hovoří tvá touha a očekávaná láska ST
|
28.02.2016 - 15:14
velice pěkně zpracované a zavinuté verše......ST
|
28.02.2016 - 15:08
mutil:Tenhle stařeček měl navíc bolavé nohy, asi byl invalida, proto mě jeho příběh tak dojímal....díky, že jsi četl
|
28.02.2016 - 14:54
mutil: Máš úplnou pravdu Nezapoměla jsem, ale ta druhá s ním nebyla šťastna, byl prostě suknikář.....Díky za koment.
|
28.02.2016 - 14:29
ST
|
27.02.2016 - 09:00
Přihodilo se mi to samé.Jen se divím, že si to mohou dovolit a nikdo je nepotrestá. Na Šmejdy už došlo. Jsi o zkušenost bohatší a podruhé už nenaletíš. ST
|
21.02.2016 - 17:40
představa je to líbezná.....ST
|


