jitka.svobodova

» registrace: 23.12.2011
» žena, u Hradce Králové
» děl: 64
» komentářů: 4358 / 2017
Komentáře uživatele :
14.05.2016 - 12:03
někdy vzpomínky hodně zabolí.....ST
14.05.2016 - 12:01
vzletné a lehce nadýchané verše, kouzelně podané, pohádkové.....ST***
14.05.2016 - 11:46
Kouzlo domova, to přání máme všichni ve svém srdci.....ST
14.05.2016 - 11:42
holka nešťastná,ta teda dopadla....ST
14.05.2016 - 11:39
piš stále a dělej ženám radost...ST
14.05.2016 - 11:36
dobře mě naladila a vykouzlila úsměv na tváří....ST
14.05.2016 - 11:30
velice krásně vyjádřeno, tak něžně.....ST***
14.05.2016 - 11:26
Smekám před lékaři o kterých v tomto příběhu píšeš.ST***
14.05.2016 - 11:22
moc se mi líbí.....ST
13.05.2016 - 21:42
Něžné verše, které pohladí.....ST
13.05.2016 - 21:39
Je to už dávno,když jeden úchylák se o něco podobného pokoušel.Do dneška se mi o tom v noci zdá a děsí mě to ve snu. Neměla jsem odvahu to někdy napsat. A Tobě za tento příbšh bych dala několikrát ST , ale tak aspoň*****
13.05.2016 - 18:49
Tomáš: z celého srdce Ti děkuji,potěšilo mě
13.05.2016 - 14:40
kasparion: teď už zbývá jen vzpomínání.....dík za koment
13.05.2016 - 14:38
Květka Š.: máš domov v srdci, jako já....díky
13.05.2016 - 14:36
Rivendell: když se tam vracím,cítím, že tam patřím...díky
13.05.2016 - 14:34
Tara: díky, že jsi četla
13.05.2016 - 14:33
Tomáš: poznali jsme oba, jak těžce se tam vydělávalo na chleba.....dík za koment
28.04.2016 - 09:37
velice pěkně jsi to napsala, vyjádřila všechny pocity při tanci....ST***
28.04.2016 - 09:32
POHÁDKOVĚ KRÁSNÉ VERŠE.....ST***
24.04.2016 - 19:55
jako vždy mě potěšila Tvá báseń.....ST
1 ... 109|110|111|112|113|114|115|116|117 ... 218

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku