jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
21.04.2016 - 10:23
pěkné veršování..ST
|
20.04.2016 - 13:58
kasparion: díky za přečtení
|
20.04.2016 - 09:27
Milovat a býti milován, bez toho nelze žít......ST
|
19.04.2016 - 12:18
také vpomínám na moře...ST
|
19.04.2016 - 12:15
Ach ti muži!!! Tobě ST
|
19.04.2016 - 11:33
Vždy jsem si fotila Boží muka. Takový zvláštní bolestný pocit jsem měla, když jsem šla kolem nich. ST***
|
19.04.2016 - 08:26
kasparion:děkuji za milý komentář
|
18.04.2016 - 07:52
Kajuta:zůstaly krásné vzpomínky.....bohužel už jsem se tam nikdy nevrátila
|
17.04.2016 - 21:39
závěr hovoří o lásce mezi Vámi.......ST
|
17.04.2016 - 21:33
milé pohlazení, to Tvoje veršování.....ST
|
17.04.2016 - 19:23
Kajuta: díky za návštěvu
|
17.04.2016 - 18:20
ST
|
17.04.2016 - 11:52
Tvou lásku ke květinám, říkají všechny Tvé verše..ST
|
17.04.2016 - 11:49
veselé, jarní a příjemně naladěné verše.......ST
|
17.04.2016 - 11:43
kde jsou ty lípy pod kterými se sedávalo...vzduch voněl a lidé k sobě měli hodně blízko....St
|
17.04.2016 - 11:21
vítám jaro i zpěv kosa......ST
|
17.04.2016 - 11:10
Dnes už můžeš jenom vzpomínat.....ST
|
17.04.2016 - 11:09
krásné vzpomínky na babičku.....ST
|
17.04.2016 - 07:20
pěkné rýmy...ST
|
17.04.2016 - 07:18
působí bolestně, ale líbí se mi.....ST
|


