jitka.svobodova

» registrace: 23.12.2011
» žena, u Hradce Králové
» děl: 64
» komentářů: 4358 / 2017
Komentáře uživatele :
21.04.2016 - 10:23
pěkné veršování..ST
20.04.2016 - 13:58
kasparion: díky za přečtení
20.04.2016 - 09:27
Milovat a býti milován, bez toho nelze žít......ST
19.04.2016 - 12:18
také vpomínám na moře...ST
19.04.2016 - 12:15
Ach ti muži!!! Tobě ST
19.04.2016 - 11:33
Vždy jsem si fotila Boží muka. Takový zvláštní bolestný pocit jsem měla, když jsem šla kolem nich. ST***
19.04.2016 - 08:26
kasparion:děkuji za milý komentář
18.04.2016 - 07:52
Kajuta:zůstaly krásné vzpomínky.....bohužel už jsem se tam nikdy nevrátila
17.04.2016 - 21:39
závěr hovoří o lásce mezi Vámi.......ST
17.04.2016 - 21:33
milé pohlazení, to Tvoje veršování.....ST
17.04.2016 - 19:23
Kajuta: díky za návštěvu
17.04.2016 - 18:20
ST
17.04.2016 - 11:52
Tvou lásku ke květinám, říkají všechny Tvé verše..ST
17.04.2016 - 11:49
veselé, jarní a příjemně naladěné verše.......ST
17.04.2016 - 11:43
kde jsou ty lípy pod kterými se sedávalo...vzduch voněl a lidé k sobě měli hodně blízko....St
17.04.2016 - 11:21
vítám jaro i zpěv kosa......ST
17.04.2016 - 11:10
Dnes už můžeš jenom vzpomínat.....ST
17.04.2016 - 11:09
krásné vzpomínky na babičku.....ST
17.04.2016 - 07:20
pěkné rýmy...ST
17.04.2016 - 07:18
působí bolestně, ale líbí se mi.....ST
1 ... 110|111|112|113|114|115|116|117|118 ... 218

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku