jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
01.04.2016 - 14:40
pěkné básnění.....ST
|
01.04.2016 - 14:38
mám ráda fialovou.....ST
|
31.03.2016 - 20:32
jaro probouzí touhy a lásku.....ST
|
31.03.2016 - 10:04
bolestné a tiché ST
|
31.03.2016 - 10:03
Kajuta: i mně se objeví úsměv na tváří při vzpomínce na to krásné...díky
|
31.03.2016 - 10:00
Kajuta:díky, bolelo to hodně dlouho
|
30.03.2016 - 16:30
vyznání plné citu-ST
|
30.03.2016 - 16:27
musíš si věřit a ono se ti bude dařit a já ti přeju hodně čtenářů...každý jednou začínal......ST
|
30.03.2016 - 16:23
nádherně zveršované.....ST
|
30.03.2016 - 16:20
vítám jaro s otevřenou náručí......ST
|
30.03.2016 - 15:07
líbí se mi......ST
|
30.03.2016 - 15:00
přeju ti tu nádhernou, opravdovou lásku.....ST
|
30.03.2016 - 14:58
nesmutni, nejsou všichni stejní, jednou přijde ten pravý.....ST
|
29.03.2016 - 10:50
píšeš úžasně.....ST
|
28.03.2016 - 16:31
Je lepší nic nevědět.....ST
|
28.03.2016 - 16:23
gratuluju ti a maličkému do života přeju hodně zdraví a lásky. Je opravdu hezoučky a roztomilý......ST
|
27.03.2016 - 04:58
zemřít spolu v náručí by bylo snadnější, než umírání v samotě........ale dokud žijem, budem se snad všichni radovat z každého dne.....ST
|
27.03.2016 - 04:52
překvapil jsi mě.....ST
|
27.03.2016 - 04:48
nejvíc se mi líbí čtvrtý verš, hovoří za Tebe....ST
|
27.03.2016 - 04:42
z jednání pana primáře mně mrazí v zádech.....ST
|


