jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
17.04.2016 - 07:15
dobře je tam, kde se cítíme doma.....ST
|
17.04.2016 - 07:11
paulín: děkuji za komentář a návštěvu
|
16.04.2016 - 14:45
přeju Ti jenom hezké sny....ST
|
16.04.2016 - 14:43
z Tvých slov vyzařuje nesmírná láska a radost z dcery......ST
|
16.04.2016 - 14:29
velice pravdivé a poučné....ST
|
16.04.2016 - 14:16
krásně vyjádřené a slova plná naděje, která potěší......,ST
|
16.04.2016 - 14:12
dobře naladila, navodila příslib jara....ST
|
16.04.2016 - 14:09
přišly zlé časy.....ST
|
16.04.2016 - 13:59
také se mi stávají takové věci....ST
|
16.04.2016 - 13:55
dobře, že se netýká Tebe.....ST
|
16.04.2016 - 13:53
důvěřuj, ale prověřuj.....ST
|
16.04.2016 - 13:49
nikdy nezklameš a pobavíš......ST
|
16.04.2016 - 13:47
Každého z nás to jednou čeká. Přeju si jenom, abych nebyla sama. Aby mě někdo držel za ruku.ST
|
16.04.2016 - 13:38
všechno jednou přebolí...ST
|
16.04.2016 - 13:36
Určirě to není snadné, vzdát se dítěte a nesmírně těžce to snáší i žena, která se musela vzdát dítěte z důvodu onemocnění......ST
|
16.04.2016 - 13:22
Nejsem věřící, ale když mě potká něco zlého, tak prosím Boha o pomoc.....ST
|
16.04.2016 - 13:11
láska v srdci a prosté sedmikrásky......ST
|
16.04.2016 - 11:29
líbí se mi ..... velice ST
|
15.04.2016 - 21:41
Psavec: dík za přečtení
|
01.04.2016 - 18:53
dojemné, slzy mi tečou......ST
|


