jitka.svobodova

» registrace: 23.12.2011
» žena, u Hradce Králové
» děl: 64
» komentářů: 4358 / 2017
Komentáře uživatele :
09.02.2017 - 22:03
Lilith: takový je život, díky
09.02.2017 - 22:01
Lilith: děkuji, že jsi četla
08.02.2017 - 17:01
jak pohlazení jsou tvé verše.....ST
07.02.2017 - 18:11
Pravdu máš....ST
07.02.2017 - 11:14
píšeš moc hezky....ST
06.02.2017 - 21:57
Slyším zpěv moře......ST
06.02.2017 - 21:56
moc pěkné, perlové pohlazení......ST
06.02.2017 - 21:50
Sugestivně popsané, víra uzdravuje.....ST.....nádhera
06.02.2017 - 21:23
Kajuta: Děkuju moc, milé hodnocení
06.02.2017 - 20:59
Tomáš: Nesmírně mě těší, že báseň Tě oslovila. Kdyby bylo více lidí tak vzácných jako jsi Ty, byl by svět mnohem hezčí. Budeš tady ještě s námi, čekáme na Tvé verše. Tolik maminek na Tebe s láskou vzpomíná. Lékařů, kteří s takovou láskou vykonávají své povolaní není zas tak mnoho.
06.02.2017 - 13:13
Jsi vzácná žena....ST
06.02.2017 - 11:50
V únoru se led již boří, taje, do vody se noří. V březnu v lese pučí bříza, nové síly dává míza.....tak se těšme na jaro.....ST
05.02.2017 - 19:46
Že se setkáme se svými drahými nás posiluje......ST
05.02.2017 - 12:42
zvířátka mám ráda a tvůj humor také.....ST
04.02.2017 - 11:19
Báseň vypovídá o duševní náladě.....ST
03.02.2017 - 13:56
Slova něžná jak náruč řeky,
laskavá hloubka příběhů.
Můžeš si řeko kde chceš téci,
básnit jako ty, já nesvedu......ST
03.02.2017 - 07:07
Určitě budeš vyslyšen. Kdo by odolal tak upřímnému vyznání.....ST
03.02.2017 - 07:05
Bolí, bolí Tvá slova smutkem. Jen srdce čisté, dovede napsat takové vyznání. V lásce jste život prožili a láska ta přece neumírá......ST
02.02.2017 - 23:47
Nikdo neznáme svůj čas, ale děkujeme za každé ráno....ST
02.02.2017 - 23:43
Velice se mi líbí....ST
1 ... 49|50|51|52|53|54|55|56|57 ... 218

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku