jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
25.01.2017 - 08:42
Báseň svěží jako jarní vánek......ST
|
25.01.2017 - 08:40
Dlaně soutěskami.....ST
|
25.01.2017 - 08:39
Pěkně jsi to napsal.....ST
|
25.01.2017 - 08:37
Moc pěkné.....ST
|
25.01.2017 - 08:36
ST***
|
25.01.2017 - 08:35
Líbí se mi.....ST
|
25.01.2017 - 08:33
Vzpomínky na dětství se stále vrací.....ST
|
25.01.2017 - 08:31
Zajímavé.....ST
|
25.01.2017 - 08:30
Moc hezké.....ST
|
25.01.2017 - 08:27
Krásné přirovnání, žebroví katedrál....ST
|
25.01.2017 - 08:23
Je to tak. Najdeš si jinou lásku.....ST.
|
25.01.2017 - 08:19
Hezky zveršované.....ST
|
25.01.2017 - 08:17
Šumava krásná, zasněná.......ST
|
24.01.2017 - 20:29
Pěkné....ST
|
22.01.2017 - 23:24
Umíš, prostě umíš !!!! ST
|
22.01.2017 - 22:05
Připíjím si s tebou na zdraví....ST
|
22.01.2017 - 22:03
To je nádherné vyznání, smekám....ST
|
22.01.2017 - 16:45
Pohled na vlaštovky mě vždy dojímá. Ta jejich věrnost k lidskému obydlí, že se stále vrací.....ST a dík za vlaštovky
|
19.01.2017 - 17:42
Velice hezké....ST
|
19.01.2017 - 16:55
Je to krásné......ST
|


