jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
02.02.2017 - 23:42
Moc pěkné.....ST
|
01.02.2017 - 13:38
Zasloužíte si tu lásku. Není tomu tak v každé rodině. Někde si děti na rodiče ani nevzpomenou....ST
|
30.01.2017 - 20:15
líbí se mi závěr....ST
|
30.01.2017 - 15:29
Líbí se mi....ST
|
30.01.2017 - 15:27
Láska k přírodě i milenecká jdou spolu ruku v ruce.....ST
|
30.01.2017 - 15:10
Za oblázků samet....ST********
|
29.01.2017 - 20:39
Přála bych ti , aby ses vyspal. Bez spánku je noc nekonečná. Přání dobré noci.....ST
|
29.01.2017 - 20:28
Za berušku posílám úsměv...,.ST
|
29.01.2017 - 20:26
Slastné je opít se přírodou.....ST
|
29.01.2017 - 11:12
I to se stává...ST
|
28.01.2017 - 12:01
už se těším na jaro.....ST
|
27.01.2017 - 23:16
zenge: Díky...jak málo stačí člověku ke štěstí
|
27.01.2017 - 17:58
ST***
|
27.01.2017 - 13:56
ST***
|
26.01.2017 - 16:55
Paráda !!!! ST
|
26.01.2017 - 13:13
Také ráda chodím do lesa , nejraději když rostou houby.....ST
|
26.01.2017 - 13:00
Čtu ji podruhé a slzy mi stékají. Až do hloubí srdce zasahují tvé básně.
|
25.01.2017 - 08:50
ST***
|
25.01.2017 - 08:46
Pěkné....ST
|
25.01.2017 - 08:44
Povedla se ti, je pěkná....ST
|


