jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
24.02.2017 - 10:58
líbí se mi.....ST
|
24.02.2017 - 10:55
skvostné vyjádření pocitů.......ST
|
24.02.2017 - 10:13
útěk ze stínů......ST
|
24.02.2017 - 10:10
Milovat, toužit, snít.....ST
|
24.02.2017 - 10:06
Moc dobře mě Tvé verše naladily.....ST
|
24.02.2017 - 09:32
Jenom několik řádků a je řečeno všechno......ST
|
24.02.2017 - 09:21
Tvé básně mají hloubku citu....ST
|
24.02.2017 - 09:19
vavaoko: A já ti to věřím a děkuji
|
24.02.2017 - 09:18
René Vulkán: Moc ti děkuji
|
24.02.2017 - 09:14
Je to velice bolestné, ale hluboce pravdivé. Kde v rodině láska panuje odchod i rozchod nesmírně bolí.
|
24.02.2017 - 09:06
Kajuta: těší mě, že čteš moje díla
|
24.02.2017 - 09:06
divoženka1: Děkuji
|
24.02.2017 - 09:05
Tomáš: Děkuji, jsi citově založený a stejně jako já se rád vracíš ke vzpomínkám
|
23.02.2017 - 08:38
Vidím, že máš znalosti o rybách, nikdo nezůstane na pochybách.....ST
|
23.02.2017 - 08:34
ST***
|
23.02.2017 - 08:33
ST-***
|
23.02.2017 - 08:32
ST***
|
23.02.2017 - 08:31
ST****
|
23.02.2017 - 04:41
Toulky vesmírem a poézií....ST
|
23.02.2017 - 04:38
Tak nesmírně krásně vyjádřené a až do morku kostí pravdivé....ST
|


