jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
19.01.2017 - 10:40
Budu vzpomínat na Tebe a Tvé milé komentáře.....ST
|
18.01.2017 - 13:15
Líbí, líbí.....ST
|
17.01.2017 - 12:52
Pěkně se to rýmuje a je to vtipné.....ST
|
17.01.2017 - 01:47
ST***
|
16.01.2017 - 14:35
Snít s knížkou v ruce.....ST
|
16.01.2017 - 14:33
Přijde jaro, přijde.....ST
|
16.01.2017 - 14:30
Hlavně že je tu naděje.....ST
|
16.01.2017 - 14:29
ST***
|
16.01.2017 - 14:28
Hezky jsem si početla a hned mám lepší náladu.....ST
|
16.01.2017 - 14:27
Velice toužím po jaru......ST
|
16.01.2017 - 14:24
Moc pěkné.....ST
|
14.01.2017 - 21:29
I když tvé srdce bolest svírá, láska ta nikdy neumírá....ST
|
14.01.2017 - 21:23
ST****
|
14.01.2017 - 21:22
Moc pěkné.....ST
|
14.01.2017 - 21:20
Líbí se mi....ST
|
14.01.2017 - 21:19
ST***
|
14.01.2017 - 21:17
Prasklé lanko tvého pláče.....ST
|
14.01.2017 - 13:34
Psavec: Díky za koment
|
12.01.2017 - 15:12
Tomáš: Svatá pravda a dík za přečtení
|
12.01.2017 - 15:11
Ringo:Děkuji za přečtení
|


