M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře uživatele :
22.05.2021 - 09:25
Besinka: Děkuju, Bes.
|
20.05.2021 - 22:17
Psavec: Děkuju. Když je žena namalovaná, je vždy povedená. Protože když není povedená, není už to žena. ;o)
|
20.05.2021 - 21:22
Oázu štěstí tu nechal pejsek,
tak už to chodí v životě, už doma mám též kousek, přines jsem ho na botě. |
20.05.2021 - 21:08
Ach, ti malíři...
|
20.05.2021 - 21:01
To blues jsem tam taky cítil. Přímo v té sklence. Rád si ho dávám pro jeho jemnou chuť a vůní. Abych se taky cítil nerozbitný...
|
20.05.2021 - 20:31
Zavál jinam..., snad je to tím, že jste trochu jiné. Skalka - pár kamenů a kvítka, a ty - skála a kvítko Květka.
|
20.05.2021 - 20:18
Besinka: Děkuju, Bes, znamená to, že chceš i stát modelem? ;o)
|
20.05.2021 - 20:17
Lilith: Děkuju, Lil. Ono to je s holkama jako s tím malířským plátnem. Taky mají rub i líc, ať ty pomalované, nebo ty čisté. ;o)
|
17.05.2021 - 18:21
Samota zebe? Osamění mrazí...
|
17.05.2021 - 18:15
Za mne skvělé. Děkuji, že jsem mohl nahlédnout.
|
17.05.2021 - 18:11
Poslední verš se Ti povedl pěkně trojsmyslný...
|
17.05.2021 - 13:51
Vítej do modra. A ta vrata zašprajcuj, ať Ti je průvan nepřibuchne...
|
17.05.2021 - 13:47
Popsal jsi to skoro tak pěkně, jako to umí život.
|
17.05.2021 - 13:44
Panenka a panáček
daleko od sebe tak to je smuténka volající do nebe... |
17.05.2021 - 13:40
Je letos slečna Jaro trochu chladná
snad z toho chladu je i celá vlhká, snad kdyby se trochu rozehřála, může vlhká zůstat, a bude to ó-ká. |
17.05.2021 - 13:24
Ba, letíš... ST
|
12.05.2021 - 17:00
a snad dá
nahá, mladá natažená políbení možná i rozhřešení je i svá... |
12.05.2021 - 16:51
V krásné Pam pelíšku
houpám se Pam na bříšku za chvíli však Pam pšiká prý alergická je, říká na pampelišky kvetoucí i pšikající je však žádoucí |
12.05.2021 - 16:41
gumáky mu slušet budou
neumře tu s ním nudou v rybníku s ním choutky snové zchladí fetišistky latexové |
12.05.2021 - 16:27
Lilith: Děkuji, Lil, už pracuji na dalším básňobraze.
|


