M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře uživatele :
08.06.2021 - 09:39
Ač neveselé, rozverné... :o)
08.06.2021 - 09:34
Pěkné.
Když má spád, teče (řeka) každá.
08.06.2021 - 09:31
ST
08.06.2021 - 09:27
René Vulkán:
Ach tak, tož to jo, už rozumím.
Chvíli mi trvalo najít souvislost mezi mlčením, svačinou, Čapkem a Sisyfosem, a ona tu je:

Valí se výš a výš, jak balvan valí,
valí ho nahý a bos,
výš valí balvan mlčky a zadumán,
v zamyšlení na všelicos,
je tak nadčasový, přemýšlí o Čapkovi,
zda mlčení je přínos,
Je i tak přízemní, když ve výšinách
chuť dostal na gyros,
chuti pln ret olízne si, na chvíli poleví,
upustil balvan Sisyfos...

Díky ;O)
08.06.2021 - 08:54
ST
08.06.2021 - 08:52
st
06.06.2021 - 20:16
Lilith: Že jo? A děkuju.
06.06.2021 - 20:16
René Vulkán: To je moc hluboký, nerozumím tomu. :o(
06.06.2021 - 20:15
Besinka: Jen čekat na roznětku... Děkuji. ;o)
04.06.2021 - 20:34
ST
04.06.2021 - 20:34
Moc pěkné.
03.06.2021 - 11:11
Není nad to, sledovat horizont z horizontu.
02.06.2021 - 21:38
divoženka1: Děkuju, Divoženko. A nebojíš se hledání odpovědí? Mne s každou přijde i spousta dalších otázek.
02.06.2021 - 21:35
Gándhí: To nevím, ale jsem tomu rád. Netušil jsem, že malý experimentík s textem potlačeným a podřízeným grafice tolik zaujme.
02.06.2021 - 21:32
Besinka: To jsem rád.
A nevadí, že je to tak smutný?
01.06.2021 - 23:13
Květka Š.: Děkuju. ;o)
01.06.2021 - 23:12
Ani Adam je nechce jíst,
a praví, obrať, Evo, list,
jablíčka jen hladí, a hada
pošle tam, kde to má ráda...
31.05.2021 - 21:17
čaj s duhy chutí,
přimalovanou vůní,
dušeléčivý
31.05.2021 - 20:59
To si piš! Pěkný. ;o)
31.05.2021 - 20:56
Lilith: divoženka1: Besinka: Děkuji, dámy. Nebyly vy jste v tom parku taky někdy? ;o)
1 ... 74|75|76|77|78|79|80|81|82 ... 291

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku