M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře uživatele :
12.05.2021 - 16:25
divoženka1: Lilith: Děkuji, dámy, za navštívení moří erotična.
10.05.2021 - 17:33
René Vulkán: ... Jen jiní zůstanou smutní.
10.05.2021 - 17:07
Wauuuu, to zní až limonádově. A na mjůzik Ti to sedne jak zadek na nočník.
10.05.2021 - 17:02
Uf, napsal jsi to tak dobře, či je to opravdu tak smutné a konečné?
07.05.2021 - 16:56
I dráždivé...
07.05.2021 - 16:54
Woblíznutíhodné...
07.05.2021 - 01:42
Krásná slova
v krásné verše
krásně poskladaná.
To první je však nejkrásnější
.
07.05.2021 - 01:33
Něčím je to smutné, ale už si nepamatuji čím... ;o) ST
06.05.2021 - 16:26
To by se dalo tesat.
06.05.2021 - 16:20
To není vůbec špatné. Oboje. Co cítíš, i jak píšeš. ;o)
06.05.2021 - 13:57
Krásný časo-prostor... ST
04.05.2021 - 13:16
Malovaná na plátně je žena
nejkrásnější, když je obnažená
stačí však na rub plátna zřít
oblečená snaží se tě obelstít

A tak, ať bledne či červená se líc
je lepší z ženy vidět jen její líc
než třeba jen pomyslet na její rub
toť do lásky by byl hluboký vrub
04.05.2021 - 13:05
Je to tak milé vyznání
za to jistě teď Marie
je něhy plna a euforie
a když přijdeš k ní i košile prostý
ani to nemůže mít za sprostý

ST
04.05.2021 - 09:25
Lilith: Děkuji, Lilith, já měl husinu už při psaní. A skvělá fantazie? Má velmi divný pocit, že by to fantazie nemusela být. Snad je to jen pocit, snad je to jen fantazie.
04.05.2021 - 09:21
vavaoko: Motivace? Snad touha, že vypsané se nestane, ač se dělo a děje. Uvědomění si, že nikdo z nás nemá právo si hrát na bohy. Naděje, že si to třeba přečte kluk, který za pár let bude sloužit v nové lidové armádě, a vzpomene si na důsledky, až bude mít prst na spoušti. Pavel Landovský kdysi řekl: "Režim tě může donutit střílet, ale nemůže tě donutit se trefit." Doba je už jinde. Stačí to zmáčknout, a technologie už cíl najde.
Neomlouvám se, jestli ti tato nepohádka nesedla. Jejím úkolem bylo šokovat a zdravě nasrat. U mne se to povedlo už při psaní.
V každém případě Ti děkuji přinejmenším za odvahu dočíst.
02.05.2021 - 18:33
Závidím Ti Tvou poetickou píseň nitra. Mé vlastní zvuky i kroutivý tanec se mi pranic nelíbí. ;o) ST
02.05.2021 - 18:27
;o)
02.05.2021 - 18:25
Jo, jo, na telecí léta se opravdu zapomenout nedá. Snad je to tím, že se k nim přidalo i bolení kloubů… Tak si ten matroš dám raději do sádla na mazání. ;o)
02.05.2021 - 18:17
Pěkné. Snad jen - v těchto dnech bych spíš než svíčku zapálil v kamnech. ;o)
01.05.2021 - 23:11
Čarodějnice a čarodějky… Jen tak poznat která je která… ST
1 ... 77|78|79|80|81|82|83|84|85 ... 291

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku