M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře uživatele :
31.05.2021 - 19:50
xlps: Tak to bezesporu. Děkuji. :o)
31.05.2021 - 19:49
Besinka: Děkuji. Úžasný je ten svět. Na druhé straně té pahorkatiny je i krásné jezero pod Kozí hůrkou, a v rákosových "doutnících" tam žijí Malibiové... (https://m-a-rek.rajce.idnes.cz/Obrazy/1485278173)
31.05.2021 - 15:13
A šli jsme kolem hradu, v něm za zlámaný groš,
ne, to nebyl žádný král, jen starý zeman Miloš...
30.05.2021 - 20:18
vavaoko: TetaKazi: Psavec: Lilith: Květka Š.: Besinka: Děkuju moc, odpovědi ale nemám.
30.05.2021 - 20:16
Mohlo to být větší a horší, s maLilinkatým se to snese... ;o)
30.05.2021 - 19:21
Sousloví beznadějný mír zní stejně krutě jako ona.
28.05.2021 - 09:34
když básník nechce
snad milejší je to než
když rýmař musí
28.05.2021 - 09:27
To se stane,
že nevstane,
ani večer, ani ráno,
perem již dopsáno...

Kde je, kde je, kde je?
Proč nemá nikde stání?
Kde je, kde je, kde je?
Co jej to popohání?
Kde je, kde je, kde je?
Co bylo vždy zjevné.
Kde je, kde je, kde je?
Postavení jeho pevné.
28.05.2021 - 09:17
Slzy mění se mi však v úsměv,
vždyť Véna, ten nemravný zjev,
od té krásky svůdné , mléko a krev,
kapelu chytil, už slyším jeho řev...
28.05.2021 - 09:10
Lilith: Květka Š.: Besinka: Dámy, děkuji, bylo mi potěšením při jarním tanci. ;o)
26.05.2021 - 14:51
Na jaře vše kvete. V tomto jaru jen blatníky.
26.05.2021 - 14:29
... a za vlnou zvlněný sen se vlní,
a za vlnou sen se vlní, v ní...
26.05.2021 - 14:25
A dokud malinovice bude hřát... Kolik ji vlastně bylo? ;o)
26.05.2021 - 14:21
Květka Š.: Koala: Děkuju za nahlédnutí.
24.05.2021 - 12:52
Lilith: Besinka: Jo, jo, zajímavá a silná noc. A ten závěr nebyl tak strašný, bylo to až úsměvné když onoho odváděla policie. Ten výstřel totiž zazněl jen někde hodně daleko, mne se ale hodil do příběhu. ;o) Díky za nahlédnutí.
24.05.2021 - 12:48
Špáďa: Děkuju, to je od Tebe milé. Ještě mi nikdo nenapsal, že ve svých letech mám náctileté sny. Mám takové pořád... ;o)
24.05.2021 - 12:46
René Vulkán: Ou, ou, Radovane, to nejde každý den...

Raději sem tam po nocích rýmy smolit,
a patáke silné jen občas polykat,
než feťákem stát se, otupen hledaje klid,
a po čase opět po nocích lkát...
24.05.2021 - 09:26
DoST dobrý, pobavilo!
23.05.2021 - 19:30
Hned jsem si z ládovny vylovil kousek čokoládového nákladu. Ale celníci mne hned vyhmátli, vypadla mi plomba. ;o)
22.05.2021 - 13:15
Roztomilé...

Ta boubelka z Domažlic
prý že už nemá doma lžic
tak baští vše jenom rukama
sama, ba, jí tak i s klukama
lžíce lupiče ukrad komplic
1 ... 75|76|77|78|79|80|81|82|83 ... 291

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku