M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 703 |
Komentáře uživatele :
10.12.2021 - 16:25
ebe je vchno phádkové...
|
10.12.2021 - 16:23
René Vulkán: Psavec: Děkuji za ochutnání, gurmáni se poznají.
I kdyby se zblilo po třech stech kilo sežerem ho sami když nedáte si s námi a až sežerem tu svini sežerem tu, co viní nás, že nežrala s náma, sežerem i s chlupáma |
09.12.2021 - 15:00
Špáďa: Lilith: Gándhí: Děkuji Vám za nahlédnutí. I špatné se však může v dobré obrátit – když se najde zručný řezbář, který tu mrtvolu využije...
|
03.12.2021 - 14:27
Je to tak něžné, že mne to nutí tu zimní poezii trochu zdrsnit...
na ledu hubu rozbil zcela kde včera strachy se pochcel |
03.12.2021 - 14:13
:o)
|
03.12.2021 - 14:06
ST, ještě se vrátím, abych vstřebal skoro vše.
|
03.12.2021 - 14:03
ST
|
03.12.2021 - 14:01
ST
|
03.12.2021 - 13:58
Kajuta: Takové jaro provoní den i v zimě.
|
03.12.2021 - 13:16
ST
|
03.12.2021 - 13:14
ST
|
03.12.2021 - 13:10
ST
|
03.12.2021 - 13:06
ST
|
03.12.2021 - 13:01
:o)
|
03.12.2021 - 12:59
S pohledem vpřed, k světlým zítřkům,
hledíme tam daleko, zpátky, až tam, kde všichni muži, co bylo jich, poznávali lůno své matky... |
03.12.2021 - 12:48
Sváděl jsem poslankyni,
teď po nocích teskně vyji. Prý, že Ano, mne však ne, ječí - já mám z tebe akné. Už nesvádím tu zmiji. |
19.11.2021 - 01:11
;o)
|
19.11.2021 - 01:09
Pěkné. A ladí s dovětkem.
|
19.11.2021 - 01:01
Dechberoucí! Jen to vydýchat. A vydechnout si. Ať je líp.
|
19.11.2021 - 00:52
Lilith: Děkujuuuu.
|


