M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 703
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře uživatele :
10.12.2021 - 16:25
ebe je vchno phádkové...
10.12.2021 - 16:23
René Vulkán: Psavec: Děkuji za ochutnání, gurmáni se poznají.

I kdyby se zblilo
po třech stech kilo
sežerem ho sami
když nedáte si s námi

a až sežerem tu svini
sežerem tu, co viní
nás, že nežrala s náma,
sežerem i s chlupáma
09.12.2021 - 15:00
Špáďa: Lilith: Gándhí: Děkuji Vám za nahlédnutí. I špatné se však může v dobré obrátit – když se najde zručný řezbář, který tu mrtvolu využije...
03.12.2021 - 14:27
Je to tak něžné, že mne to nutí tu zimní poezii trochu zdrsnit...

na ledu hubu
rozbil zcela kde včera
strachy se pochcel
03.12.2021 - 14:13
:o)
03.12.2021 - 14:06
ST, ještě se vrátím, abych vstřebal skoro vše.
03.12.2021 - 14:03
ST
03.12.2021 - 14:01
ST
03.12.2021 - 13:58
Kajuta: Takové jaro provoní den i v zimě.
03.12.2021 - 13:16
ST
03.12.2021 - 13:14
ST
03.12.2021 - 13:10
ST
03.12.2021 - 13:06
ST
03.12.2021 - 13:01
:o)
03.12.2021 - 12:59
S pohledem vpřed, k světlým zítřkům,
hledíme tam daleko, zpátky,
až tam, kde všichni muži, co bylo jich,
poznávali lůno své matky...
03.12.2021 - 12:48
Sváděl jsem poslankyni,
teď po nocích teskně vyji.
Prý, že Ano, mne však ne,
ječí - já mám z tebe akné.
Už nesvádím tu zmiji.
19.11.2021 - 01:11
;o)
19.11.2021 - 01:09
Pěkné. A ladí s dovětkem.
19.11.2021 - 01:01
Dechberoucí! Jen to vydýchat. A vydechnout si. Ať je líp.
19.11.2021 - 00:52
Lilith: Děkujuuuu.
1 ... 63|64|65|66|67|68|69|70|71 ... 291

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku