M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 703 |
Komentáře uživatele :
24.02.2022 - 22:56
Ano, je to o něčem jiném, ale vlastní pocity jsou podobné.
Oči panenek se mi vždy zdály tak morbidní... ... když jsem je našel v kapse. |
24.02.2022 - 22:12
Joj, je mi to povědomé, jen bych to tak pěkně nepřednesl. ;o)
|
24.02.2022 - 22:07
Ano, ještě je čas. Proto s ním tak často mrháme.
|
24.02.2022 - 21:10
Sluší Ti to.
Myslím, ty verše... |
24.02.2022 - 21:07
Tento týden je víc ofouklých...
|
24.02.2022 - 21:02
Blbost k nám se přibližující spatří mnohdy i blbý. Promiň, to sem asi nepatří, to mne jen tak asociovalo po jednom dnešním projevu. Tvůj příspěvek je ale bezvadný.
|
24.02.2022 - 20:54
Psavec: Lilith: Květka Š.: Ctirad Justus: Besinka: Díky Vám všem.
Jitko, ani slečna Spravedlnost to s panem Právem nemá vždy jednoduché. |
24.02.2022 - 20:50
Květka Š.: Děkuji. ;o)
|
20.02.2022 - 11:20
Lilith: Moc Ti děkuji. I všem latentním.
|
16.02.2022 - 13:40
To je pěkný. Snad mi, prosím, odpustíš malou asociaci. Je míněna bez urážky, jen mi tak prolítla hlavou.
A pak v úžasu též chytám se nebes, jak ten tam je závoj, jen tak je, bez, v tom chladu a zimě celá obnažena se ztuhlými ňadry zde stojí ta žena, je tak křehká, jak ztuhlá je mrazem, a jak na ni zřím, již též ztuhlý jsem... |
16.02.2022 - 13:16
Ten starý hodný pudlík je jelito,
a stejně mne kousnul, mám jelito, a pak - že starého psa, tvrdí výzkum, nikdy nenaučíš novým kouskům, pudla snědl jsem, více jelita mi je líto. |
16.02.2022 - 13:07
Pěkné, též se ale přikláním k čárce. Vždyť i v kosočtverci ji to sluší víc než tečce. ;o)
|
16.02.2022 - 13:03
I dříve zmatek byl
to když únor byl náš říjen, i když to bylo vlastně v listopadu. tož duben v únoru užívejme a květen v březnu, však čekejme i v červenci kládu... |
16.02.2022 - 12:34
Komornou do komory hrabě
zatáhnul, kde schovávají hrábě, a služku svedli hned dva baroni, obtěžkaná na dlažbě teď slzy roní, před modrou krví ochrání se chabě. |
14.02.2022 - 13:35
Učit se, učit se, učit se, na to se třese,
být nejlepší ornitologické profese, a tak pilná studentka u spolužáků při studiu poznala víc ptáku než starý hajný v lese. |
14.02.2022 - 08:31
Pěkné.
|
14.02.2022 - 08:28
Koala: Děkuji. :o)
|
12.02.2022 - 16:27
Snad vkrádáš se do vlastních mých vizí,
snad já jsem v tvých, a jsem v nich cizí, snad má to tak být, než nám všem zmizí. |
12.02.2022 - 16:18
Už odešli jejich vzpomínky s nimi,
ještě si chovám vzpomínky na ně, již brzy budou vzpomínat mé děti... |
12.02.2022 - 16:12
Ještě jedna runda,
joj, to byla bžunda, už opila se zcela, a když zvracela, upadla ji bunda. |


