M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 703 |
Komentáře uživatele :
12.02.2022 - 11:54
René Vulkán: Ano, někdy nejsou ty hranice zcela zřetelné, slast od bolesti, patologický vztah od toho "normálního". Nezřetelné i pro jednotlivce, natož u páru.
|
11.02.2022 - 12:40
včera potkal jsem
dvě vosy živé i v zimě mne opíchat byly tak žádostivé |
11.02.2022 - 12:32
Ano, nikam neskákej!
Proč chtít mezi pražce zatékat, a střeva válet nechat v nějaké sračce. |
11.02.2022 - 12:27
Spíše homo verbosus než homo sapiens...
|
11.02.2022 - 12:24
Ospinkánkově smutné, ale krásně napsané.
|
10.02.2022 - 17:20
Besinka: Ale, Jitko, to není vůbec smutné. Oba si to docela užili.
|
10.02.2022 - 17:18
Oj, být tak střevíčkem v teple naivního večera...
|
10.02.2022 - 16:55
Květka Š.: Psavec: Koala: Děkuji, a nechť je i Vaše.
|
09.02.2022 - 18:45
divoženka1: Děkuji, a ať není jen tušená.
|
09.02.2022 - 18:44
Lilith: Děkuji. No právě...
|
09.02.2022 - 18:44
senia: Děkuji, jsem rád.
|
09.02.2022 - 18:43
Besinka: Květka Š.: Lilith: senia: Díky Vám všem. A Jarmile se omlouvám. Tedy, jestli to byla ona. Opravdu nebyla k poznání.
Květko, které? |
09.02.2022 - 18:36
Vítej v modru. Pokud jsou všechny takto škrobené, rád je poznám. ;o)
|
09.02.2022 - 18:32
Nějak nevím, co napsat. Snad že jsem rád, že to víš ty.
|
09.02.2022 - 18:23
Po čertech po hvězdách
potká jistě. Však vpomene si, či ne? Když ne, tak příště. |
09.02.2022 - 18:03
Tenhle zub. Ač vypadá, že kaz má, nikdy ho nemá. Obrázek je Tvůj?
|
03.02.2022 - 14:56
vachrlabilita křesla - krásný novotvar. Oproti jiným...
|
03.02.2022 - 14:49
Nebude ji víc
na dně hrnku spolkla ji ta co dělá kuňk |
03.02.2022 - 14:44
Měl jsem pohádky rád. A ty?
Třeba císařovy z akvárka nové šaty, a tři zlaté vši toho vševěda, a jak s babiškou řepu trhat, běda, běda, a jak státní oslíček se třese z útraty. |
03.02.2022 - 14:14
Pusa všem
jako šém? Šem s ní! |


