valerie» registrace: 07.12.2011 » 62, žena
» vzkaz
» děl: 147 |
Komentáře uživatele :
23.09.2018 - 08:06
Tak to byla ranní chuťovka, předkrm k snídani. Připomněla mi všechna ta rána kdy se vracíme z dovolený. Konec prázdnin, ano někde už sníh, plni dojmů, odpočinutí, šťastní, zamilovaní do všeho a všech, dík ST
|
21.09.2018 - 22:05
Úplně mě to vtáhlo a jdu si ji přečíST znova a trochu se zasnít
|
21.09.2018 - 22:02
Super, ocitla jsem se v prvorepublikovym období, vtahlo mě to, kdo ví z čeho ještě v dnešní době můžeme být takhle paf ;-) ty to umíš dík ST
|
21.09.2018 - 21:52
Dávka příjemného humoru ze života ST
|
21.09.2018 - 21:45
Působí na mě zvláštně dramaticky, líbí se mi ST
|
18.09.2018 - 22:52
Podzimní melancholie za ST
|
18.09.2018 - 20:42
Mam velkou radost z vašich reakcí, dík
|
18.09.2018 - 20:41
Jsem ráda že jsem si ji přečetla teď večer půjdu se do ní v noci projít:-) ST
|
18.09.2018 - 20:28
Život je někdy svině, no život vlaSTně ne, to my lidi
|
18.09.2018 - 20:25
Umíš vážné věci brát s osobitým nadhledem ST
|
18.09.2018 - 20:17
Zajímavý slova, zajímavý obrazy a trocha hrůzy ST
|
18.09.2018 - 20:14
Přeji ti hodně sněhu a hodně něhy ode mě alespoň ST
|
18.09.2018 - 20:11
Vlaštovka letí
myslí že míří na jih nese ST |
17.09.2018 - 22:49
To mě bavilo ST
|
17.09.2018 - 18:00
Kapka: Ď :-)
|
17.09.2018 - 18:00
Lilith: Dík, zase jsem sem zabloudila a asi chvíli zůstanu
|
17.09.2018 - 17:59
Tara: To mě velice těší
|
17.09.2018 - 17:58
libour: Jasně, ideálně teď a tady je to nej, jsme...dík
|
17.09.2018 - 17:57
ttragelaf: No, jít tou kterou kráčíme a být přesvědčeni že je to ta pravá. Hlavně jít a užívat si to a neotáčet se. Jít tam kam chce naše srdce. Když moc přemýšlíme zabloudíme, dík
|
17.09.2018 - 08:51
Báseň z které na mě dolehla tíha, úplně mě tady cosi sevřelo ST
|


