Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
20.07.2016 - 08:20
Nejlepší tak půl na půl ST
|
19.07.2016 - 21:50
Velmi pěkné, opět:))))) ST
|
19.07.2016 - 18:41
Já taky ST, Béďo:)
|
19.07.2016 - 18:40
Velmi vtipné, rozhodně ST
|
19.07.2016 - 18:39
Plné krásných obratů...elpíčko luny vede:)) ST
|
19.07.2016 - 17:40
Tome, nebudu tě planě utěšovat. Pokud budeš moci, ozvi se nám, najdeš tu podporu. ST ode mne vždy dostaneš za to, jaký jsi, příteli
|
19.07.2016 - 13:06
Líbí, ale haiku nerozumím:) ST
|
19.07.2016 - 13:06
ST ---pro mne citlivé téma
|
19.07.2016 - 08:58
Opatruj svou zář...celé dojemné...ST
|
19.07.2016 - 08:56
Lehčí je zbořit...pravda...pěkné...ST
|
19.07.2016 - 08:54
Jen pracuj, Libore:)) budeš pochválen
|
18.07.2016 - 22:38
Líbí...ST
|
18.07.2016 - 22:38
Levandule: děkuju za komentík:)
|
18.07.2016 - 22:36
Levandule: tak při olíznutí nože opatrně! a děkuju moc:)
|
18.07.2016 - 10:23
Boží mlýny melou sice pomalu, ale jiSTě:(
|
17.07.2016 - 23:11
detektor: děkuju za zastavení:)) a dobrou noc
|
17.07.2016 - 19:58
divoženka1: děkuju moc!
|
17.07.2016 - 19:24
Moc dobré, ST+Z
|
17.07.2016 - 19:22
ST ...
|
17.07.2016 - 19:22
St ...
|


