Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
13.07.2016 - 00:26
zenge: ráda tě vidím, déle tě postrádáme:-) a díky
|
12.07.2016 - 22:23
Psavec: děkuji ti za přečtení, mám radost:)
|
12.07.2016 - 22:22
Psavec: moc děkuji, Psavečku...
|
11.07.2016 - 23:43
Béďo, je to vyzrálejší text než na dvaceti jednoleté STáří /mládí/
|
11.07.2016 - 22:02
ST za dlouhatánskýho vodníka:)
|
11.07.2016 - 22:01
To je STrašnej drasťák:)
|
11.07.2016 - 22:00
FeSTivalu zdar:)
|
11.07.2016 - 21:57
ZajímavoST:)
|
11.07.2016 - 21:57
Také ST:-)
|
11.07.2016 - 21:56
Za všechno:))) ST
|
11.07.2016 - 21:55
divoženka1: děkuju, prostě odpozorovaný život:))
|
11.07.2016 - 21:54
divoženka1: děkuju ti, nebylo jednoduché psát bez patosu:)
|
11.07.2016 - 11:15
ST a pozdrav, Tome:)
|
11.07.2016 - 00:10
Taky hroznoví...je to příjemný pojem,ST
|
10.07.2016 - 21:31
Asi nejvíc být na ceSTě /nejsou ochranáři/, ale vše prima, prima:)))
|
10.07.2016 - 21:29
detektor: děkuju moc:))
|
10.07.2016 - 10:41
Tak to ještě není tak STrašný, ne?
|
10.07.2016 - 10:40
Ano, krizekkk to vySTihnul skvěle...
|
10.07.2016 - 09:36
drsnosrstej kokršpaněl: děkuji ti, taky nepíšeš marně:)))
|
10.07.2016 - 01:17
Ten kokainiSTa mne dostal:)
|


