Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
13.07.2016 - 21:55
s.e.n: bylo to jako ve snu, s.e.n. a díky:-)
|
13.07.2016 - 21:54
detektor: díky za čtení:-)
|
13.07.2016 - 21:53
krizekkk: no není kráva jako kráva, tahle byly svobodný, neuvázaný v maštali, a v tý době nezvyklý:-) a dík
|
13.07.2016 - 21:51
Lilith: krávy, telata a podobní mají nejkrásnější oči na světě, kam se hrabou modelíny:-) a děkuji
|
13.07.2016 - 21:50
Hazentla: ano, to je nejkrásnější:-) a děkuju
|
13.07.2016 - 21:50
vavaoko: očko, děkuju moc:-)
|
13.07.2016 - 18:43
Jsi proSTě bohem políbený básník, co dodat:-)
|
13.07.2016 - 18:41
To je tedy huSTý:-)
|
13.07.2016 - 18:39
Adramelech: děkuju moc:-)
|
13.07.2016 - 18:39
Kajuta: lodivode, díky...jen má velmi obyčejná vzpomínka:)
|
13.07.2016 - 17:09
Slimáky španělské odvézt do Španěl...ST
|
13.07.2016 - 17:08
STím koučem bezva vtipnej nápad:)
|
13.07.2016 - 17:08
Třeba z úsměvu nějaké krásky ST
|
13.07.2016 - 17:07
Souhlas s krizekkkem, tajemné je asi lepší než jiSTé...
|
13.07.2016 - 00:34
Jemine, to je smutku...ST, barde :-)
|
13.07.2016 - 00:32
Legrační, co SToho vyšlo:-)
|
13.07.2016 - 00:31
Celá Lil- ST
|
13.07.2016 - 00:30
Máš vždy takové uklidňující, akorát tak na dobrou noc:-) ST
|
13.07.2016 - 00:28
Dobré...ST
|
13.07.2016 - 00:28
Ta cukernatoST mne taky zaujala:-) dobré...
|


