Tara

» registrace: 12.12.2015
» 65, žena, Český Krumlov
» děl: 268
» komentářů: 9540 / 6864
Komentáře uživatele :
17.07.2016 - 19:20
Mne nejvíc doSTaly indiánky se squashem, flákač a hekárna:)))
17.07.2016 - 18:51
Lilith: děkuju moc:)
17.07.2016 - 18:30
Ringo: tebe jistě neodnese kvůli ničemu:)) děkuju
17.07.2016 - 17:48
Béďo, STebe něco bude, asi básník:)))
17.07.2016 - 17:48
Béďo, ZTebe něco bude, asi básník:)))
17.07.2016 - 17:46
celkem výSTížné:)
17.07.2016 - 17:16
Kajuta: Lodníku, děkuju, jen taková náladovečka:)
17.07.2016 - 12:07
vavaoko: u nás prší...děkuji, očko:)
17.07.2016 - 12:07
krizekkk: no, pokaždý není veselo:) děkuji
16.07.2016 - 22:14
Lil, na mne je tohle boleSTiplné, já bych to nedala, to vím. Obdiv.
16.07.2016 - 22:13
U tebe je i ta nespisovná čeština kouzelná ST
16.07.2016 - 22:09
detektor: děkuju , detektore:)
16.07.2016 - 22:09
libour: Piju jen hořkou s mlékem:) děkuji, Libore za veršíky:)
16.07.2016 - 09:29
divoženka1: ten jazyk - to je opravdu struhadlo:) díky moc
16.07.2016 - 00:39
Docela dojemné, poeto...ST
15.07.2016 - 20:54
Ringo: výborný příměr s těmi hady, úsměv a díky převeliký:)
15.07.2016 - 19:01
divoženka1: myslím, když si poručím sama sobě a ono nic:)))))
15.07.2016 - 18:52
divoženka1: Lilith: vavaoko: měla jsem nějakou básnivou krizi, tak proto ta zmije. Nejsme stroje, abychom psali na rozkaz...děkuju, přátelé, za pochopení:)))
15.07.2016 - 18:42
Ta črtlá řeka kouzelná je...jak celá tvoje Poezie:))) ST
15.07.2016 - 18:41
Že šikovná a snová? Jen k Lil se celá schová...
Co básnička, to skvoST...a už dost:))
1 ... 334|335|336|337|338|339|340|341|342 ... 477

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku