Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
17.07.2016 - 19:20
Mne nejvíc doSTaly indiánky se squashem, flákač a hekárna:)))
|
17.07.2016 - 18:51
Lilith: děkuju moc:)
|
17.07.2016 - 18:30
Ringo: tebe jistě neodnese kvůli ničemu:)) děkuju
|
17.07.2016 - 17:48
Béďo, STebe něco bude, asi básník:)))
|
17.07.2016 - 17:48
Béďo, ZTebe něco bude, asi básník:)))
|
17.07.2016 - 17:46
celkem výSTížné:)
|
17.07.2016 - 17:16
Kajuta: Lodníku, děkuju, jen taková náladovečka:)
|
17.07.2016 - 12:07
vavaoko: u nás prší...děkuji, očko:)
|
17.07.2016 - 12:07
krizekkk: no, pokaždý není veselo:) děkuji
|
16.07.2016 - 22:14
Lil, na mne je tohle boleSTiplné, já bych to nedala, to vím. Obdiv.
|
16.07.2016 - 22:13
U tebe je i ta nespisovná čeština kouzelná ST
|
16.07.2016 - 22:09
detektor: děkuju , detektore:)
|
16.07.2016 - 22:09
libour: Piju jen hořkou s mlékem:) děkuji, Libore za veršíky:)
|
16.07.2016 - 09:29
divoženka1: ten jazyk - to je opravdu struhadlo:) díky moc
|
16.07.2016 - 00:39
Docela dojemné, poeto...ST
|
15.07.2016 - 20:54
Ringo: výborný příměr s těmi hady, úsměv a díky převeliký:)
|
15.07.2016 - 19:01
divoženka1: myslím, když si poručím sama sobě a ono nic:)))))
|
15.07.2016 - 18:52
divoženka1: Lilith: vavaoko: měla jsem nějakou básnivou krizi, tak proto ta zmije. Nejsme stroje, abychom psali na rozkaz...děkuju, přátelé, za pochopení:)))
|
15.07.2016 - 18:42
Ta črtlá řeka kouzelná je...jak celá tvoje Poezie:))) ST
|
15.07.2016 - 18:41
Že šikovná a snová? Jen k Lil se celá schová...
Co básnička, to skvoST...a už dost:)) |


