Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
15.07.2016 - 18:38
Kajuta: lodivode...díky za vše a psssst:)
|
15.07.2016 - 18:22
jitka.svobodova: stodvouletá Jituš, s poezií vydrž, přiviň se k ní lehce, odmění se křehce:))) a díky
|
15.07.2016 - 17:21
krizekkk: to žití má svý výhody i nevýhody, myslím:)) dík
|
15.07.2016 - 16:43
Adramelech: děkuju ti moc:) ale i hořká je přeci jen dobrá..
|
15.07.2016 - 15:31
Paralela :(( hořká ST
|
15.07.2016 - 09:10
Oběsme se:))) no pěkně navádíš:)))) ST
|
15.07.2016 - 00:23
Jitko, pěkné to máš:) ST
|
15.07.2016 - 00:22
ProSTě Lil, co dodávat...
|
14.07.2016 - 23:48
Psavec: no, ty tvé veršíky...tak díky, předíky!
|
14.07.2016 - 23:47
Dota Slunská: s tou trvalou máš pravdu...a děkuju, Doto
|
14.07.2016 - 18:08
Mám ráda optimismus:)) a tobě jej přeju plnou dávku ST
|
14.07.2016 - 17:51
ST, a ta bábovka to rozsvěcuje:)))
|
14.07.2016 - 17:49
zenge: jsi prostě světoběžník:) a dík
|
14.07.2016 - 16:00
Dobré nápady...jako vždy ST
|
14.07.2016 - 15:59
Pršilky jsou hezké...a celé ST
|
14.07.2016 - 12:25
Ringo: voly nevyjímaje...tebe ano:-) děkuju za čtení
|
14.07.2016 - 09:42
Milena: děkuji,a zdravím...
|
13.07.2016 - 22:06
ST, líbilo
|
13.07.2016 - 21:59
To je výborná básnička třeba pro Kapku:-) ST
|
13.07.2016 - 21:58
Moc pěkné, vážné i žertovné:-) ST
|


