Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
24.07.2016 - 00:11
Taky T, protože potkaní se píše s jedním n...
|
24.07.2016 - 00:09
BedrichValenta: děkuju ti, Béďo. Slova o suché záři pronesl myslím filosof Řek Hérakleitos, sám skončil vysušený jako treska zabalen v bahně a rozervali jej psi...
|
23.07.2016 - 22:22
detektor: děkuju moc:)
|
23.07.2016 - 22:22
Kajuta: lodníku, díky:)
|
23.07.2016 - 20:17
vavaoko: děkuji, žes hodil očkem:)
|
23.07.2016 - 15:10
Síla...opravdové...ST
|
23.07.2016 - 08:52
matousekKkrejca: díky: je to jen maličkost na zadání : střecha
|
23.07.2016 - 08:49
Emma Wallace: Ammo, jsem ráda, že se ti líbila, já ji mám ráda:))
|
22.07.2016 - 22:48
Pěkně tepeš:)) ST
|
22.07.2016 - 22:46
Za tlapky!! ST
|
22.07.2016 - 22:44
Moc dobré vyhlídky STebou mít nebude:)
|
22.07.2016 - 18:26
pa100r: přesný rozbor:)) děkuju
|
22.07.2016 - 17:16
Emma Wallace: děkuju, Emmo:-)
|
22.07.2016 - 17:15
krizekkk: děkuju:-)
|
22.07.2016 - 14:45
Věřím ti vše, co tu píšeš, oSTatně jsem na tom podobně:)))))
|
22.07.2016 - 07:24
Kapka: to je moc hezké přání, děkuji:))
|
22.07.2016 - 00:44
JiSTě nejsi odporná:)
|
22.07.2016 - 00:43
JiSTě nejsi slaboch:)
|
22.07.2016 - 00:40
Zasekaný jako dlužník:)) ST
|
22.07.2016 - 00:36
Opět sugeSTivní digestivum:))
|


