Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
28.07.2016 - 00:27
To srdce bolení...jiSTě jednou skončí...ráda čtu:)
|
27.07.2016 - 21:35
sailorr: jéé, děkuji
|
27.07.2016 - 18:41
Ringo: raději nedováděj, i když:-)) a děkuju za čtení
|
26.07.2016 - 23:23
Exkluzivní jako oSTatně pokaždé:)
|
26.07.2016 - 23:18
s.e.n: krizekkk: Lilith: vavaoko: přátelé, díky: inu není to mé nejvydařenější dílko, ale miluju psy, tak proto:))
|
26.07.2016 - 08:37
matousekKkrejca: d+kuji za čtení:))
|
26.07.2016 - 06:32
ST
|
26.07.2016 - 06:19
Je dobré, že si vše uvědomuješ. ST
|
26.07.2016 - 06:10
Orloj dobrý:)
|
26.07.2016 - 06:09
ST
|
26.07.2016 - 00:00
Hezké..ST
|
25.07.2016 - 23:59
ST...skvělé
|
25.07.2016 - 23:58
ST líbí
|
25.07.2016 - 23:57
Pěkné...ST
|
25.07.2016 - 23:56
Vtipné STrašně:)
|
25.07.2016 - 01:08
ST:)
|
25.07.2016 - 00:39
ST...nejveselejší odprasení, nejsmutnější šedé vlasy a rakvička:))))
|
25.07.2016 - 00:36
Ringo: děkuji za legraci:)))
|
25.07.2016 - 00:34
krizekkk: Psavec: Tomáš: přátelé, děkuji, je to jen pár veršíků pro léto
|
24.07.2016 - 00:13
ST
|


