Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
30.07.2016 - 20:48
Hmm, rocker...má jiSTé kouzlo:-)
|
30.07.2016 - 20:47
Poučná báseň o naší /triSTní/ současnosti
|
30.07.2016 - 20:18
Lilith: díky moc:-)
|
30.07.2016 - 20:17
vavaoko: očičko, díky:-)
|
30.07.2016 - 17:28
Psavec: krizekkk: Kajuta: přátelé, nezlobte se, že dále nekomentuji. Děkuju.
|
30.07.2016 - 17:26
Psavec: psavečku, děkujiii:)
|
30.07.2016 - 16:36
Ringo: díky za odborný češtinářský výklad i přání:-)
|
30.07.2016 - 14:42
Vtipné...moc:) ST
|
30.07.2016 - 13:53
Pobavilo:) STálá inspirace, ta příroda...
|
30.07.2016 - 13:46
Ty feniky jsou proSTě kouzelný:))
|
30.07.2016 - 13:45
Zajímavé, ale možná až moc cizích slov:)) ST + Z
|
30.07.2016 - 13:44
STaré, ale fajnové:))
|
30.07.2016 - 13:42
Juliáne, děláš si jiSTě legraci:)) nebo nemáš rád ženy?
|
30.07.2016 - 13:41
To přeci STačí:)
|
30.07.2016 - 13:40
Asi je to teď moderní...účaST není povinná, že?
|
28.07.2016 - 17:12
řeka: děkuji ti:)
|
28.07.2016 - 07:11
Kajuta: díky, lodníku, za přečtení:)
|
28.07.2016 - 00:33
STrašidlo mne dostalo:)
|
28.07.2016 - 00:31
Lodivode, ST je jisté:)
|
28.07.2016 - 00:30
A když se zatoulá, co pak STím?
|


