Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
24.11.2016 - 12:11
Krása vesmírná, ST
|
24.11.2016 - 12:10
René, ty taky? Taky dělám ohyby...na políčku bramborovém, ale jen hekám a báseň nikde:-) ST
|
24.11.2016 - 12:05
kasparoza: Děkuju, mám to tady ráda...občas o Krumlově píšu na Písmáku jako Gora:-)
|
24.11.2016 - 00:15
Hezké, Marie:-)
|
24.11.2016 - 00:15
Krásné...gymnaSTo:-)))
|
23.11.2016 - 23:07
kasparoza: díky ti...pěkně:-)
|
23.11.2016 - 23:06
kasparoza: moc dík i za veršík, poeto:-)
|
23.11.2016 - 23:05
Zee: díkes:-)
|
23.11.2016 - 14:28
To ale musí být laskomina:-) ST
|
23.11.2016 - 14:24
Rumba taky netrvá věčně:-))) ST
|
23.11.2016 - 14:23
Možná jde do práce, Zee:-) a ty si nemusíš dělat STarosti
|
23.11.2016 - 14:22
Tomáši, drž se:-)) ST
|
22.11.2016 - 22:08
Není špit jako špit...ten tvůj je romantický:-) ST
|
22.11.2016 - 22:07
Jsi proSTě kvítko, no:-)
|
22.11.2016 - 00:35
chachá...už se v krvi ráchá:-)
|
22.11.2016 - 00:34
ZlatiSTé veršíky:-)
|
22.11.2016 - 00:33
To je nějaký účet?
|
22.11.2016 - 00:32
Frajeři si bujaří, brzy přijde předjaří:-))) ST
|
22.11.2016 - 00:29
Máš cituplné verše:-) ST
|
22.11.2016 - 00:28
JiSTě hezký zážitek, Lil:-)
|


