Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
22.11.2016 - 00:26
ST - jako dítě jsem ty obrazy na zdi sledovala a trochu se bála:-)
|
21.11.2016 - 12:56
enigman: svobodomyslníku, díky:-)
|
21.11.2016 - 12:55
Kapka: díky, že mne čteš, i delší věci:-)
|
21.11.2016 - 00:05
Sedlo by mi to jako písňovej text, možná:-) ST
|
21.11.2016 - 00:02
Smutné...ST
|
20.11.2016 - 23:58
Chlapci, jSTe vtipní, všichni:-)
|
20.11.2016 - 23:57
Líbí se mi, zejména rým rakovi - takový...ST
|
20.11.2016 - 23:56
Chlapi, pobavili jste mne:-) ST
|
20.11.2016 - 23:56
Pěkné:-) ST
|
20.11.2016 - 23:54
STím kutálením - je to tvá symbolika:-)
|
20.11.2016 - 22:46
krizekkk: díky, bodnul by:-)
|
20.11.2016 - 18:30
Jako bývalou divadelnici mne zaujalo Není malých rolí a jako majitelku čtyř očí Udělat si oko:-))) ST
|
20.11.2016 - 00:49
Hříšné, ale jiSTě krásné dámy:-)
|
20.11.2016 - 00:07
ST za tvé pocity:-)
|
20.11.2016 - 00:04
STrach z prozření je zatrachtilý:-(
|
20.11.2016 - 00:00
Emma Wallace: díky ti:-)))
|
19.11.2016 - 22:01
Ty se STydět vůbec nemusíš, krásné a nápadité:-)
|
19.11.2016 - 21:36
Jejda, STím syfilitikem je to horror:-(
|
19.11.2016 - 21:35
Jsi STatečný:-)
|
19.11.2016 - 21:34
A tak by to asi mělo být...ST
|


