Tara

» registrace: 12.12.2015
» 65, žena, Český Krumlov
» děl: 268
» komentářů: 9540 / 6864
Komentáře uživatele :
29.11.2016 - 00:28
Kavárny miluji...padnuls mi do noty:-)
ST
29.11.2016 - 00:27
Máš to pěkné, ST:_)
29.11.2016 - 00:26
PuSTo za prázdnými okny:-)
28.11.2016 - 22:57
Emma Wallace: jsem ráda, žes mne vyslechla:-)
28.11.2016 - 17:36
Je zábavné to číST:-)
28.11.2016 - 17:34
Nevím, zda jsem zasvěcená, jsem jenom normální žena:-)
ST
28.11.2016 - 17:29
krizekkk: Jirko, díky:-)
28.11.2016 - 12:23
Kouzelný příběh:-)))
ST
28.11.2016 - 08:49
Emma Wallace: díky, Emmo:-)
27.11.2016 - 23:59
Vznášecí mám obzvláST ráda:-)
27.11.2016 - 23:57
Souhlas s názorem nade mnou:-) ST
27.11.2016 - 23:57
Zábavná předSTava, Lil:-)
27.11.2016 - 20:46
Tunelářům pšenka kvete, sedá vrána k vráně,
beránka si s vlkem splete, kdo žije moc mravně.
Hlavu nemít zasaženu, měl bys, brachu, zase ženu:-)
ST
27.11.2016 - 17:28
Věřit v dobré konce je nutnoST:_)
27.11.2016 - 17:26
Božínku, to jsou mi věci...co se dá vše přečíST:-)
27.11.2016 - 17:25
Pěšky k Ringu se bude líbit Ringovi...já chválím předvánoční verše tvé:_)) a ST
27.11.2016 - 17:22
Dobré:-) VtipnoST
27.11.2016 - 17:21
ZvrácenoST není tvé dílko:-)
27.11.2016 - 17:20
Černý lord je další krásný obrázek z tvé dílny:-) ST
27.11.2016 - 17:18
Ty myší ceSTičky mne dojaly:-)
1 ... 279|280|281|282|283|284|285|286|287 ... 477

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku