Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
27.11.2016 - 17:18
MinuloST nás dožene...pokaždé:-)
|
27.11.2016 - 17:16
Šípkový čaj bych si STebou vypila:-)
|
27.11.2016 - 07:46
Špáďa: to jsi napsal nádherně, dík!
|
26.11.2016 - 21:55
STrašně výživná směska...a hezká-)))
|
26.11.2016 - 21:53
zenge: díky...no, hledala jsem něco neotřelého:-)
|
26.11.2016 - 17:02
Já věděla, že nemám hádat...nikdy nic neuhodnu:-)
|
26.11.2016 - 12:13
Milena: děkuju ti, a pěkný víkend, Mileno:-)
|
26.11.2016 - 10:01
Vím, jaké je to, neuSTávající bolest...drž se:-)
|
26.11.2016 - 10:00
Sedm? ST za nápad:-)
|
26.11.2016 - 09:59
Za vzývání verše ST:_)
|
26.11.2016 - 09:56
No, pokud zabíjíš kapra na Štědrý den, ještě se hýbe pomalu na talíři...to den předem je jiSTota, že to tak nebude_-)
|
26.11.2016 - 00:00
Hmmm, to je tedy děs:-)))
ST |
25.11.2016 - 23:20
STará láska nerezaví, no:-)
|
25.11.2016 - 23:19
Člověk muší psáti muší...jako ty, romantiku:-)
ST |
25.11.2016 - 23:18
Roztomilá:-)
ST |
25.11.2016 - 23:17
Nejvíc vsochni a gin:-))) jsi kouzelník
ST |
25.11.2016 - 23:15
Psavec: díky, psavečku:-) a dobrou noc ...
|
25.11.2016 - 18:35
Emma Wallace: díky moc:-)
|
25.11.2016 - 13:26
Skvělá pointa ST
|
25.11.2016 - 13:05
Máš veršíky hezké...umíš to proSTě podat|:-)
|


