Líbilo se

komentáře
1 11.12.2022 - 12:41
j.m.:
Někdy němá,jindy uhlazená.
Do modrosvitu zasazená.
1 10.12.2022 - 15:23
divoženka1:
raďo: Květka Š.: Děkuji modrásci
1 06.12.2022 - 12:57
nikdo známý:
Besinka: mňauu...už je ;)
1 06.12.2022 - 11:48
Besinka:
Mňauk a ať je líp
1 04.12.2022 - 13:29
divoženka1:
Tramvaje mají rolničky
a tobě boty chybí
však přesto
umíš naplnit
svou básní
duše lidí
1 22.11.2022 - 09:41
1 19.11.2022 - 22:35
nikdo známý:
kozorožka: nekaž koncept...
MúZeu Zeuse múzy uvítaly... ;))
1 17.11.2022 - 13:41
kozorožka:
Chceš od svojí mámy lásku a je to pochopitelné. Ale ona ti ji asi dát nemůže, protože ji sama nemá. Asi ji sama taky nedostala. Zkus někde v sobě najít lásku a dát ji jí. Jakkoli. Dát bez očekávání, že ji opětuje, pak by to byl obchod. Člověk nejdřív musí lásku dát, aby ji mohl dostat. Co dáváš, to se ti vrací. To není z mé hlavy, ale mnou ověřeno. Lehké to nemáš. Držím palec.
1 16.11.2022 - 19:19
kozorožka:
Rozumím tomu. Já se fackovala, až jsem měla rudé tváře. A styděla se to někomu říct. Říkala jsem si tehdy, krávo, posrala sis život, to máš za to. Pak jsem viděla na YTube Teal Swan (v Duši K s Jardou) a uviděla, že to mají i jiní a proč. Je to nedostatek sebelásky spojený s pocitem, že člověk žije nesmyslný život. Já se obětovala pro rodinu, o manželství ani nemluvě. Teď si dělám, co mě baví a je to fajn. Dokud si ubližuješ, je něco (někdo) v tvém životě špatně. Ale změnit to, to je fakt těžké. Držím palec.
1 15.11.2022 - 14:40
Květka Š.:
DOBRÝ...
1 13.11.2022 - 11:14
Besinka:
Klee: Moc a moc děkuji. Tvá slova jsou šémem k dalšímu psaní.
1 13.11.2022 - 11:01
Klee:
Pěkná milá
1 13.11.2022 - 10:58
divoženka1:
Nehodnotím báseň,ale to co jsi k ní napsala.Ano každému se v životě něco nehezkého přihodí,ale je jen na nás jak se k tomu postavíme,chci se zastat těch "děcek"znám hodně mladých slušných a inspirativnich lidí.Ráda je potkávám a tak prosím neházej všechny do jednoho pytle a zkus hledat na světě i to pozitivní je toho dost jen přes svou bolest to nevidíš ,ale třeba jednou přijde ten čas moc bych to tvé duši přala
1 10.11.2022 - 21:27
Besinka:
Blazinekani: Děkuji zlatá. Mám radost.
1 10.11.2022 - 19:11
Blazinekani:
Hodně upřímné a ze srdce, rýmy jsou dobré, podařilo se sluníčko moje
1 10.11.2022 - 16:26
Besinka:
M.A.Rek: Děkuji za podporu básně.
1 10.11.2022 - 15:40
M.A.Rek:
Krásně jsi to napsala.
(Ani jsem nevěděl, že mezi námi něco bylo?) ;o)
1 09.11.2022 - 14:51
Besinka:
Květka Š.: Moc děkuji, Květuško.
1 09.11.2022 - 14:42
Květka Š.:
DOBRÝ...
1 08.11.2022 - 18:15
Besinka:
Lilith: Jsi hodná čtenářka a hladíš chválou.
1 ... 43|44|45|46|47|48|49|50|51 ... 721

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku