Líbilo se

komentáře
1 08.11.2022 - 18:14
Besinka:
Lilith: Moc děkuji za podporu básně.
1 08.11.2022 - 18:13
Besinka:
Gándhí: Moc děkuji.
1 08.11.2022 - 17:56
Lilith:
Bezváá!
1 08.11.2022 - 17:56
Lilith:
Pěkné to... obzvláště poslední sloka, jůůů ;-)
1 08.11.2022 - 16:46
Gándhí:
Věřím, že věří. Pecka!
1 08.11.2022 - 06:19
Besinka:
M.A.Rek: děkuji moc
1 07.11.2022 - 23:09
M.A.Rek:
Joj!
2 05.11.2022 - 01:08
gabkin:
Už hodnou chvilku sedím u Tvého dílka a přemýšlím, co napsat do komentáře. Protože jsem si to četl několikrát, což se běžně nestává. A nějak jsem si chtěl zdůvodnit sám sobě, proč jsem dal ST.
A protože jsem poetický nevzdělanec, nedokáži přesně vyjádřit, co mě přesně zaujalo.
Ale něco mi říká, že budeš ten typ chlapa, co se sehne u řeky pro kamínek - protože je krásný. prohlížíš ho a nekomentuješ nic. Jen si užíváš jeho krásu. Tu on ztratí okamžikem, kdy ho dáš do kapsy a pak už vyndaný doma - suchý, už tak krásný není. Ale položený na poličce ti pokaždé připomene tu hru záblesků, když sis ho prohlížel. Protože ta z paměti nezmizela.
Možná, že to mé vyjádření je blbost. Ale přesně vystihuje pocit když čtu Tvá dílka. Děkuji ti za ně. Léčí mou duši.
1 04.11.2022 - 07:22
Dota Slunská:
Básně mají někdy skoro nadpřirozené schopnosti. Moc hezká!
1 03.11.2022 - 13:54
M.A.Rek:
Ruce vložil do košíků
hned se válí v mechu v mžiku
jen šup šup a hošík jejich roztomilý
na houbách už byl v té chvíli
1 03.11.2022 - 13:41
M.A.Rek:
Gándhí:
Oponu v mžiku zatáhli, až ten hadr vlál,
by se ten smutný kus fraškou nestal...

Díky.
1 02.11.2022 - 11:15
Besinka:
M.A.Rek:
Ano. Přesně si vyslovil.
1 02.11.2022 - 11:12
M.A.Rek:
Od moře běžných starostí
k moři slzami slaného...
1 30.10.2022 - 19:37
Besinka:
Lilith: já to tak cítila
1 29.10.2022 - 19:29
Lilith:
Píšeme naše Ty.
to je tak hezky neobvyklý ;-)
1 26.10.2022 - 22:01
Gándhí:
že srdce plesá
při písni z lesa
poeti vědí
a vědí a vědí
1 26.10.2022 - 21:02
Romana Šamanka LadyLoba:
nikdo známý: ? jakby ne ... námatkou - skokanský mostík, prkno nad bazéném, trampolína ... parkur ...


hehe vzpomněla jsem si na fór:

,,Co jsi takovej smutnej?"
,,Nevíš? Karel umřel."
,,Co!? A jak?"
,,Tak - přišel domů, lehnul si na gauč, zakouřil si a gauč začal hořet."
,,Uhořel?! "
,,Ne, ne... stihnul ještě vyskočit oknem."
,,Tak se zabil tím skokem z okna?"
,,Ne, ne. Předtím ještě stihl zavolat hasiče a ti roztáhli plachtu."
,,A...?"
,,Jak skočil, ta ho zpátky odrazila do toho jeho okna."
,,No do řiti! Takže přeci jen uhořel?!"
,,Ale ne, ne. Chytil se rámu okna a skočil zas dolů."
,,Tak se polámal jak spadl dolů?!"
,,Ne, nepolámal. Stáli tam ti hasiči s plachtou. Spadl do ní, odrazilo ho to zase, ale na cestu."
,,Tak ho teda přejelo auto?"
,,Nee. Nic ho nepřejelo - jel akorát kamion a on se od jeho plachty zas odrazil do toho svýho okna."
,,DO HÁJE! TAK JAK UMŘEL???"
,,Zastřelili ho, protože už všechny sral."
1 25.10.2022 - 17:45
Besinka:
ankacabaprvni: Děkuji. Mám radost. Chtěla jsem napsat něco příjemného pro hodné dušičky.
1 25.10.2022 - 17:44
ankacabaprvni:
Takové roztomilé hopsání slov.
1 25.10.2022 - 15:01
Besinka:
Tamara J: Moc děkuji, drahá.
1 ... 44|45|46|47|48|49|50|51|52 ... 721

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku