Líbilo se
1
08.11.2022 - 18:14Besinka:
Lilith: Moc děkuji za podporu básně. |
1
08.11.2022 - 18:13Besinka:
Gándhí: Moc děkuji. |
1
08.11.2022 - 17:56Lilith:
Bezváá! |
1
08.11.2022 - 17:56Lilith:
Pěkné to... obzvláště poslední sloka, jůůů ;-) |
1
08.11.2022 - 16:46Gándhí:
Věřím, že věří. Pecka! |
1
08.11.2022 - 06:19Besinka:
M.A.Rek: děkuji moc |
1
07.11.2022 - 23:09M.A.Rek:
Joj! |
2 05.11.2022 - 01:08nic od nikdo známý
gabkin:
Už hodnou chvilku sedím u Tvého dílka a přemýšlím, co napsat do komentáře. Protože jsem si to četl několikrát, což se běžně nestává. A nějak jsem si chtěl zdůvodnit sám sobě, proč jsem dal ST. A protože jsem poetický nevzdělanec, nedokáži přesně vyjádřit, co mě přesně zaujalo. Ale něco mi říká, že budeš ten typ chlapa, co se sehne u řeky pro kamínek - protože je krásný. prohlížíš ho a nekomentuješ nic. Jen si užíváš jeho krásu. Tu on ztratí okamžikem, kdy ho dáš do kapsy a pak už vyndaný doma - suchý, už tak krásný není. Ale položený na poličce ti pokaždé připomene tu hru záblesků, když sis ho prohlížel. Protože ta z paměti nezmizela. Možná, že to mé vyjádření je blbost. Ale přesně vystihuje pocit když čtu Tvá dílka. Děkuji ti za ně. Léčí mou duši. |
1
04.11.2022 - 07:22Dota Slunská:
Básně mají někdy skoro nadpřirozené schopnosti. Moc hezká! |
1
03.11.2022 - 13:54M.A.Rek:
Ruce vložil do košíků hned se válí v mechu v mžiku jen šup šup a hošík jejich roztomilý na houbách už byl v té chvíli |
1
03.11.2022 - 13:41M.A.Rek:
Gándhí: Oponu v mžiku zatáhli, až ten hadr vlál, by se ten smutný kus fraškou nestal... Díky. |
1
02.11.2022 - 11:15 |
1
02.11.2022 - 11:12 |
1
30.10.2022 - 19:37Besinka:
Lilith: já to tak cítila |
1
29.10.2022 - 19:29 |
1 26.10.2022 - 22:01Že od Mirka Hedbávná
|
1 26.10.2022 - 21:02zatím od nikdo známý
Romana Šamanka LadyLoba:
nikdo známý: ? jakby ne ... námatkou - skokanský mostík, prkno nad bazéném, trampolína ... parkur ... hehe vzpomněla jsem si na fór: ,,Co jsi takovej smutnej?" ,,Nevíš? Karel umřel." ,,Co!? A jak?" ,,Tak - přišel domů, lehnul si na gauč, zakouřil si a gauč začal hořet." ,,Uhořel?! " ,,Ne, ne... stihnul ještě vyskočit oknem." ,,Tak se zabil tím skokem z okna?" ,,Ne, ne. Předtím ještě stihl zavolat hasiče a ti roztáhli plachtu." ,,A...?" ,,Jak skočil, ta ho zpátky odrazila do toho jeho okna." ,,No do řiti! Takže přeci jen uhořel?!" ,,Ale ne, ne. Chytil se rámu okna a skočil zas dolů." ,,Tak se polámal jak spadl dolů?!" ,,Ne, nepolámal. Stáli tam ti hasiči s plachtou. Spadl do ní, odrazilo ho to zase, ale na cestu." ,,Tak ho teda přejelo auto?" ,,Nee. Nic ho nepřejelo - jel akorát kamion a on se od jeho plachty zas odrazil do toho svýho okna." ,,DO HÁJE! TAK JAK UMŘEL???" ,,Zastřelili ho, protože už všechny sral." |
1
25.10.2022 - 17:45Besinka:
ankacabaprvni: Děkuji. Mám radost. Chtěla jsem napsat něco příjemného pro hodné dušičky. |
1
25.10.2022 - 17:44ankacabaprvni:
Takové roztomilé hopsání slov. |
1
25.10.2022 - 15:01Besinka:
Tamara J: Moc děkuji, drahá. |



08.11.2022 - 18:14