Líbilo se
1
25.10.2022 - 15:00Besinka:
divoženka1: Ty jsi mi udělala takovou radost. |
1
25.10.2022 - 13:47Tamara J:
nádherné vyjádření pocitů |
1 24.10.2022 - 22:58Že od Mirka Hedbávná
Mirka Hedbávná:
Pozdrav, milí pánové, a velmi mě potěšily Vaše komentáře. Opravdu je psáno jako text písně:) |
1
24.10.2022 - 22:14divoženka1:
Krásné ukončení ST |
1
24.10.2022 - 18:49Besinka:
Lilith: Jsi zlatíčko. |
1
24.10.2022 - 18:43Lilith:
tichunké ST |
1 24.10.2022 - 15:32Že od Mirka Hedbávná
|
1
19.10.2022 - 22:20Dota Slunská:
Krásněji to nešlo napsat. |
1
16.10.2022 - 18:59Besinka:
Lilith: Moc děkuji, zlatá. |
1
16.10.2022 - 18:22Lilith:
Pavoučky mám doma jako spolubydlící, pro štěstí, vždy si tiše vyslechnou mé stesky ;-) |
1
13.10.2022 - 18:07 |
1
13.10.2022 - 16:52Květka Š.:
Potkala se kočka s kočkou tlapky si hned podaly pak se dají do mňoukání dlouho se tím bavily... jedna černá jako vrána druhá bílá jako sníh všechny myši se radují ty dvě kočky slyší smích... |
1
12.10.2022 - 06:18Besinka:
Moc děkuji |
1
12.10.2022 - 02:39raďo:
ten konec je výstižný, milá básnička ST |
1
09.10.2022 - 18:02 |
1
09.10.2022 - 14:33 |
1
07.10.2022 - 14:06divoženka1:
Taky vzpominám na ty co už nepotkám tak trochu s vděčností, že jsme kousek cesty šli spolu možná s nadějí, že někde čekají |
1
04.10.2022 - 18:36zenge:
Z půdy už jsem snesl Petry starej svetr Klekíí- Petry řežu denně dřeva metry topím petky , Irský Setry hážu na to háka prostě to tam flákám... St optimismu |
1
27.09.2022 - 12:54Besinka:
j.m.: Moc děkuji. |
1
27.09.2022 - 09:13j.m.:
Jsem koláč medový...to jsem dopad.MMMMMMMMMMMMMM |



25.10.2022 - 15:00