Líbilo se

komentáře
1 25.10.2022 - 15:00
Besinka:
divoženka1: Ty jsi mi udělala takovou radost.
1 25.10.2022 - 13:47
Tamara J:
nádherné vyjádření pocitů
1 24.10.2022 - 22:58
Mirka Hedbávná:
Pozdrav, milí pánové, a velmi mě potěšily Vaše komentáře. Opravdu je psáno jako text písně:)
1 24.10.2022 - 22:14
divoženka1:
Krásné ukončení ST
1 24.10.2022 - 18:49
Besinka:
Lilith: Jsi zlatíčko.
1 24.10.2022 - 18:43
Lilith:
tichunké ST
1 24.10.2022 - 15:32
zenge:
a smutek touží
po lesku louží
ST jasné
je to krásné..
1 19.10.2022 - 22:20
Dota Slunská:
Krásněji to nešlo napsat.
1 16.10.2022 - 18:59
Besinka:
Lilith: Moc děkuji, zlatá.
1 16.10.2022 - 18:22
Lilith:
Pavoučky mám doma jako spolubydlící, pro štěstí, vždy si tiše vyslechnou mé stesky ;-)
1 13.10.2022 - 18:07
Besinka:
Květka Š.:
Moc děkuji.
1 13.10.2022 - 16:52
Květka Š.:
Potkala se kočka s kočkou
tlapky si hned podaly
pak se dají do mňoukání
dlouho se tím bavily...
jedna černá jako vrána
druhá bílá jako sníh
všechny myši se radují
ty dvě kočky slyší smích...
1 12.10.2022 - 06:18
Besinka:
Moc děkuji
1 12.10.2022 - 02:39
raďo:
ten konec je výstižný, milá básnička ST
1 09.10.2022 - 18:02
Besinka:
Květka Š.:
Moc děkuji, drahá Květuško.
1 09.10.2022 - 14:33
Květka Š.:
Ten pavouk utkal záclonku
krásnou jako na zámku.
1 07.10.2022 - 14:06
divoženka1:
Taky vzpominám
na ty co už nepotkám
tak trochu s vděčností,
že jsme kousek cesty
šli spolu
možná s nadějí,
že někde čekají
1 04.10.2022 - 18:36
zenge:
Z půdy už jsem snesl Petry
starej svetr Klekíí- Petry
řežu denně dřeva metry
topím petky , Irský Setry
hážu na to háka
prostě to tam flákám...
St optimismu
1 27.09.2022 - 12:54
Besinka:
j.m.: Moc děkuji.
1 27.09.2022 - 09:13
j.m.:
Jsem koláč medový...to jsem dopad.MMMMMMMMMMMMMM
1 ... 45|46|47|48|49|50|51|52|53 ... 721

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku