Líbilo se
1
18.09.2023 - 20:21TetaKazi:
Kéž by tu už podzim byl.. Moc ráda jsem se zastavila :) |
1
18.09.2023 - 19:12Dota Slunská:
Mirko, tak ráda tě zase čtu. Krásná, hedbávná. |
1
16.09.2023 - 07:38Dota Slunská:
Nina, ň má jak žádná jiná:) |
1
14.09.2023 - 00:36Špáďa:
Gándhí: Nina nesní ani o mně, také naštěstí ni mě. Dál mé štěstí buď v mém domě, dál v mé baště stíni mě! |
1
13.09.2023 - 09:58jaroušek:
Krátké, výstižné inspirujíví. Dík!!! Jaroušek |
1
10.09.2023 - 14:11jaroušek:
divoženka1: Dik. jojo to k teto době patří Jsem primáš cimbálovky (i na severu se hraje morava) takže každý týden nědke hrajem na vioibraní ,burčáku atd. uživej pohody. J. |
1
10.09.2023 - 12:20divoženka1:
Tož zrovna včera byly v Uherském Hradišti slavnosti vína :-)mam to co by kamenem dohodil |
1
28.08.2023 - 23:09 |
1
15.08.2023 - 17:19LUKiO:
Lilith: Spamovací robot. Nasadil jsem nějaké snad schopnější řešení, tak uvidíme, jestli to pomůže nebo ne. Jsou čím dál víc urputnější. |
1
20.07.2023 - 07:55René Vulkán:
smutky bez vína jsou hrůza a s vínem ještě horší hlavně krabičáky jako lůza (pokud nejsme jako hroši) |
1
05.07.2023 - 19:46Besinka:
Pěkné a milé. |
1
30.06.2023 - 20:57Romana Šamanka LadyLoba:
Barde, ráda tě zase čtu :-) |
1
26.06.2023 - 23:25 |
2
10.06.2023 - 13:23sailorr:
Co bude s básněmi, až je nebude mít kdo číst? S vašimi i těmi ostatními, pane kolego? Snad budou žít dál. V míru ticha a poezie. ST |
1
08.06.2023 - 21:56M.A.Rek:
Rozhodnou její játra natvrdlá, zda-li mi kdy ještě dá z nádoby hříšné víno pít, a naposledy s ní se stít, a její plíce napoví co kdekdo v sousedství už ví, že velká duše je v nich zakletá, již nabízí všem již léta, a její brzlík, ne ten sem nepatří, kdyby měla jej, měla by tři, a taky já dobře vím že má dvě… Ne, to nebudu vysvětlovat zdlouhavě. |
1
06.06.2023 - 21:57Lilith:
Kajuta: Jůůů, mám radost, jsem si jen tak teď večer poslouchala různou mjůzik a toto mne moc zaujalo, krásně probouzí fantazii, nejdřív klavír a pak krásnej řev, to já ráda, a dílko bylo zničehonic na světě, hihi ;-) Kujůůů moc :-) |
2
31.05.2023 - 01:50René Vulkán:
auto leží na boku v potoku do díry v boku leze parta mloků a do klobouku řidiče kurník šopa, do p.če taky do chladiče |
1
30.05.2023 - 15:55divoženka1:
Ano chce to bojovat třeba řvat,ale ne se litovat |
1
28.05.2023 - 19:40Lilith:
Velký potlesk :-) |
1
28.05.2023 - 11:11Besinka:
blue: Děkuji za odkaz. |



18.09.2023 - 20:21