Líbilo se
1
07.04.2024 - 21:01Marťas9:
Jo to jsou ti tulíci posteloví, pěkný večer.... |
1
07.04.2024 - 20:55Besinka:
Zeanddrich E.: Já nevím,ale bylo tam hodně lidí a krásné počasí. |
1
07.04.2024 - 08:26Besinka:
Silné a opravdové lásky,co jsou v životě zůstávají na věčnost v našich srdcí a ahojky od besinky. |
1
06.04.2024 - 16:32Besinka:
Lilith: mkinka a jacek též děkuje.dneska bylo lahodné válení v trávě a Purina one kapsička a bylo to nam. |
1
06.04.2024 - 16:06Lilith:
Juuu, to je roztomilý ;-) |
2
05.04.2024 - 08:42Lilith:
Kajuta: Děkuji moooc za fajn komentík ;-) Sny taky zapomínám, ale ty velký si pamatuju napořád ;-) Mívám hodně živý a detailní sny. Např. u tohodle vím i co na kterém místě a talíři za jídlo bylo prostřeno. To byl jeden z těch všedních. Jinak jsou dost fantasy. Ve všech mívám i vůně a mjůzik a jsou dycky krásně barevný. Hihi Z několika vznikly povídky... ;-) Pardon, jsem se rozvrkočela :-) |
1
05.04.2024 - 07:09Kajuta:
Dobré ráno, vykladačko snů (a karet) :) Sny jsou někdy hodně zvláštní a tento také. Třeba to značí i skromnost? :-) Máš ale skvělou paměť, opravdu sloní, většinou sny hodně rychle zapomínám. Je to taková tvoje studnice inspirace. :-) |
1
01.04.2024 - 19:11Lilith:
Květka Š.: Jůůů, taky jsem byla dnes kolovýletit: pole, cesta, vesnice, ale bez slepic, panáků i senových milovánek, hihi ;-) Moc pěkný to máš. :-) |
1
01.04.2024 - 16:50Dota Slunská:
Tvoje básně jsou léčivky. Děkuji. |
2
31.03.2024 - 10:36René Vulkán:
impozantní, mně by počet nápadů vystačil na tak na 5 básniček |
1
29.03.2024 - 07:17j.m.:
To je na delší studium. |
1
26.03.2024 - 20:28Lilith:
Kajuta: Ó, milý poeto, to mne velikózně potěšilo až radostí dupu střevíčky ;-) Velmimoc kujů :-) |
1
26.03.2024 - 20:18Kajuta:
Velká nádhera z Tvého fantazijního zřídla, Lil. :-) Opravdu jako pohlazení, vymazlený každý řádek. :-) Moc krásně se četlo a zase se cítím být Tvou poezií obohacen. Úžasně napsané, takové lehoučké a nadýchané. :-) Metalová víla vyměnila okované obutí za střevíčky. :-) |
1
25.03.2024 - 17:36 |
1
23.03.2024 - 20:34Radegast:
Nebo vznikají... |
1
19.03.2024 - 22:32René Vulkán:
Zažili jsme kupu bázně v Lipová Lázně a v Karlově Studánce potkali jsem obránce rudého míru Báli jsme se přetáhnout jej hůlkami se zmrzlými kulkami jak na Pamíru |
2
18.03.2024 - 22:46René Vulkán:
Rád vzpomínám jak nedalo se říci - tonu v Balatonu Jak i malá sestra Lena měla vody nejvíc po kolena Naši se nemuseli bát že ke břehu by neuměla doplavat |
1
18.03.2024 - 09:22Lionhead:
Lilith: Uplně vídím nějaký noirový výjev sličné femme fatale dámy, co si v koutku baru svůdně pokuřuje. (-: |
1
14.03.2024 - 22:23René Vulkán:
Fakt obdivuhodný, jak umíš být neotřelá, nápaditá a psát zlehka. |
1
08.03.2024 - 08:57Lilith:
Oni ti dědové někdy pěkně zlobí. Moc hezký :-) |



07.04.2024 - 21:01